شناسایی بازیگر نقش شرور و شرور فیلم پسران بد 4 با بازی ویل اسمیت

سونی پیکچرز اخیرا نقش شرور فیلم پسران بد 4 با بازی ویل اسمیت و مارتین لارنس را انتخاب کرده است.

فوریه گذشته بود سونی پیکچرز بار دیگر تولید فیلم پسران بد 4 با بازی ویل اسمیت و مارتین لارنس را روشن کرد و این فیلم اکشن وارد مراحل پیش تولید شده و اکنون جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر منفی و منفی فیلم Bad Boys 4 انتخاب و استخدام شد. ددلاین گزارش داد که اریک دین پس از قراردادی با سونی پیکچرز به جمع بازیگران این فیلم اکشن اضافه شده است و او نقش شرور اصلی Bad Boys 4 را بازی خواهد کرد.

اریک دین

قسمت چهارم «پسران بد» در حال حاضر در مرحله پیش تولید است و ویل اسمیت و مارتین لارنس دوباره با هم خواهند بود. ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ و پائولا نونسبازیگران شخصیت های جدیدی که برای اولین بار در Bad Boys for Life معرفی شدند، در Bad Boys 4 نیز تایید و اعلام شدند. عادل العربی و بلال فلاحکارگردانان Bad Boys for Life برای کارگردانی Bad Boys 4 بازخواهند گشت.

کریس برمنر که پیش از این فیلمنامه پسران بد 3 را نوشته بود، مسئولیت نگارش فیلمنامه پسران بد 4 را بر عهده دارد. «پسرهای بد برای زندگی» قبل از همه گیری ویروس کرونا در سینماها اکران شد و این اکشن بیش از 426.5 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت که از جمله 206.3 میلیون دلار در آمریکای شمالی است. و 220.2 میلیون دلار در سراسر جهان.

اریک دین بیشتر برای بازی در فیلم Grey’s Anatomy، Charmed و اخیرا Euphoria شناخته می شود. از آثار آینده دین می توان به فیلم Americana اشاره کرد که اخیرا در جشنواره South by Southwest یا SXSW به نمایش درآمد.

  فناوری BrainEx پس از چند ساعت خوک مرده را زنده کرد

دیدگاهتان را بنویسید