محتوای داستانی جدید برای Diablo 4 هر سه ماه یکبار منتشر می شود

به گفته بلیزارد، Diablo 4 چندین به روز رسانی پس از انتشار با محتوای داستانی جدید دریافت خواهد کرد.

جو پایورامدیر بازی Diablo 4 اعلام کرد که بلیزارد قصد دارد هر سه ماه یک بار به‌روزرسانی‌هایی را با محتوای داستانی قابل توجه به عنوان بخشی از پشتیبانی پس از عرضه در اختیار بازیکنان قرار دهد. به گفته کارگردان، به روز رسانی های مذکور شامل محتوای داستانی جدید به همراه مکانیزم ها و ویژگی های جدید گیم پلی خواهد بود که هر سه ماه یکبار به بازی اضافه می شود. در همین حال، به نظر می رسد Piyora در استفاده از کلمه “گسترش” برای توصیف این به روز رسانی ها مردد است و آنها را غنی تر از محتوا می خواند.

در اوایل این ماه، بلیزارد به برنامه‌های محتوایی خود پس از Diablo 4 اشاره کرد. در طول رویداد زنده، توسعه‌دهنده جزئیاتی در مورد سیاه چال‌های Capstone ارائه کرد که تکمیل آن اولین Capstone Passive برای هر شخصیت را باز می‌کند. همچنین از دیگر محتویات پس از بازی می توان به مسابقات Codex of Power، Helltide Areas و PvP در Fields of Hatred اشاره کرد.

بازی Diablo 4 قرار است در تاریخ 6 ژوئن سال جاری برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Diablo 4 با ما در میان بگذارید.

  اینترنت پرسرعت پیشگامان، مهمترین ابزار فریلنسرها برای کسب درآمد در خانه

دیدگاهتان را بنویسید