اعلام تاریخ انتشار دموی جدید Street Fighter 6

کپکام با انتشار ویدئویی از ویترین Street Fighter 6 رونمایی کرد و تاریخ آن را اعلام کرد.

با توجه به بازی‌هایی که تاکنون منتشر شده‌اند، می‌توان گفت که سال 2023 شروعی بسیار قوی برای طرفداران بازی‌های ویدیویی دارد و به نظر می‌رسد این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت. کپکام که اخیراً نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 4 را منتشر کرده و از موفقیت انتقادی و تجاری آن سود زیادی برده است، در حال توسعه Street Fighter 6 است که قرار است تا چند ماه دیگر عرضه شود.

در همین راستا، کپکام تاکنون جزئیات و ویدئوهای مختلفی از این بازی را به اشتراک گذاشته و قصد دارد ویترین گسترده ای را در اختیار علاقه مندان قرار دهد. به گفته این ناشر، معرفی بازی Street Fighter 6 قرار است در تاریخ 31 آوریل (20 آوریل) سال جاری برگزار شود. این مراسم حدود 30 دقیقه طول می کشد و مجری آن لیل وین، خواننده مشهور رپ آمریکایی است.

در این ویترین، Capcom جزئیات جدیدی از سه حالت اصلی بازی، World Tour، Fighting Ground و Battle Hub را نشان خواهد داد. سازنده همچنین در پایان ویترین خبرهای بزرگی را وعده داد. قبلاً شایعه شده بود که Capcom در پایان ماه آوریل Street Fighter 6 را به صورت آزمایشی آزمایشی عمومی انجام می دهد. اگر این شایعه صحت داشته باشد، Capcom احتمالاً آن را در پایان نمایشگاه اعلام خواهد کرد.

دانلود ویدیو آپارات

بازی Street Fighter 6 در 12 ژوئن سال جاری بر روی پلتفرم های PC، PlayStation 5، PlayStation 4 و Xbox Series X | Xbox Series S منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره آخرین اخبار Street Fighter 6 چیست؟ آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  کارمزدهای جدید برای صدور ضمانت نامه بانکی چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید