انتشار اولین تریلر از فصل چهارم سریال True Detective با بازی جودی فاستر

HBO اولین تریلر فصل چهارم سریال True Detective با بازی جودی فاستر را منتشر کرد که در آن شاهد یک راز تاریک در آلاسکا هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تریلر فصل چهارم سریال True Detective منتشر شد. HBO به تازگی اولین تیزر تریلر فصل چهارم سریال True Detective: Night Country را منتشر کرده است که در آن جودی فاستر بازیگر نقش کارآگاه لیز دانورز را می بینیم که با کمک یکی از همکارانش باید معمای ناپدید شدن و مرگ های دسته جمعی را حل کند. در کشف سرمای آلاسکا. در زیر می توانید آن تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

True Detective: Night Country قرار است در سال 2024 از شبکه HBO و Stream Max پخش شود. وقایع فصل چهارم سریال True Detective در شهر انیس آلاسکا رخ می دهد، زمانی که 6 مرد بدون هیچ ردی در ایستگاه تحقیقاتی Tsalal در قطب شمال ناپدید می شوند. برای حل این پرونده، کارآگاهان لیز دانورز و اوانجلین ناوارو باید با تاریکی خود روبرو شوند و اسرار مدفون در زیر یخ‌های دائمی را پیدا و کشف کنند.

جودی فاستر، کالی ریس، جان هاکس، کریستوفر اکلستون، فیونا شاو، آنا لمب، ایزابلا استار لبلانک، فین بنت، آکا نیویانا و جوئل دی مونتگراند از جمله بازیگرانی هستند که در سریال True Detective: Nightside حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. عیسی لوپزنویسنده فیلم‌های ببرها نمی‌ترسند و افترافکت‌ها، نگارش و تولید فیلمنامه فصل چهارم سریال True Detective با بازی آلن پیج آریاگا را بر عهده دارد.

لوپز همچنین چندین قسمت از سریال True Detective: Night Country را کارگردانی کرد. نیک پیزولاتو که مسئولیت ساخت سه فصل اول سریال True Detective را بر عهده داشت، در ساخت فصل چهارم این سریال نقشی نداشت. True Detective در واقع یک سریال گلچین و یک درام جنایی است که در هر فصل داستان ها و شخصیت های مختلفی دارد.

  اتاق فرار برای تیم سازی و مدیریت کار تیمی

دیدگاهتان را بنویسید