تایید رسمی سریال جدید Game of Thrones بر اساس داستان Dunk و Egg

HBO رسما راه اندازی شد سریال پیش درآمد بر اساس رمان ها داستان های غوطه و تخم مرغ از دنیای بازی تاج و تخت منتشر شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت یک سریال دیگر از دنیای بازی تاج و تخت به طور رسمی تایید و اعلام شد. شبکه مکس که در واقع برند جدید استریم HBO Max است، رسماً دستور ساخت سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight را صادر کرد. این مجموعه پیش درآمد در واقع بر اساس رمان های سه قسمتی Tales of Dunk and Egg است که داستان های Dunk و Egg را دنبال می کند.

استیون کنراد، نویسنده فیلم Wonder وظیفه نگارش فیلمنامه سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight را بر عهده دارد. کنراد همچنین تهیه کننده اجرایی سریال جدید Game of Thrones است. پیش‌درآمد جدید بازی تاج و تخت نیز قرار است از شبکه HBO که سازنده آن است پخش شود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری برای A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight در دسترس نیست.

جورج آر.آر.آر.مارتین، نویسنده آهنگ آتش و یخ

نوشته شده توسط Dank and Egg جورج آر آر مارتین ماجراهای سر دانکن قد بلند (دکتر) و اگون تارگرین پنجم (تخم مرغ) را 90 سال قبل از رویدادهای A Song of Fire و Ice دنبال می کند. مارتین سه رمان Tales of Dunk و Egg را منتشر کرده است: شوالیه پرچین در سال 1998، شمشیر قسم خورده در سال 2003 و شوالیه اسرارآمیز در سال 2010.

سپس هر سه رمان در سال 2015 به عنوان رمانی با عنوان شوالیه هفت پادشاهی جمع آوری و در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. مارتین همچنین در A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight به عنوان تهیه کننده و فردی که در روند ساخت سریال کمک می کند، مشارکت خواهد داشت. سریال House of the Dragon اولین اسپین آف بازی تاج و تخت است که در حال حاضر فیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال House of the Dragon که در سال 2024 پخش خواهد شد آغاز شده است.

  Core i9-13900KS معرفی شد; اولین پردازنده دسکتاپ 6 گیگاهرتزی دنیا

دیدگاهتان را بنویسید