تایید شبکه ای از سریال ترسناک The Conjuring for Max

برادران وارنر در حال ساخت یک سریال ترسناک بر اساس سریال The Conjuring برای مکس است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دنیای سریال ترسناک احضار در تلویزیون گسترش خواهد یافت. پس از تغییر نام سرویس پخش HBO Max به شبکه Max و افزودن محتوای شبکه Discovery Plus به آن، برادران وارنر. دیسکاوری اعلام کرد که سریال The Conjuring برای پخش از شبکه Max در دست ساخت است. پیتر سافران، تهیه کننده این سریال ترسناک، به عنوان تهیه کننده اجرایی این سریال حضور خواهد داشت.

جیمز وان، خالق و کارگردان دو قسمت اول The Conjuring و تهیه کننده هفت فیلم از هشت فیلم این مجموعه نیز در حال مذاکره برای حضور در سریال به عنوان تهیه کننده اجرایی است. در حال حاضر نویسنده ای برای سریال احضار استخدام نشده است و مذاکرات برای یافتن نویسنده مناسب در حال انجام است. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از داستان و اتفاقات سریال The Conjuring در دست نیست، اما شبکه Max تایید کرده است که این سریال ادامه داستان سری فیلم های ترسناک Conjuring را ادامه خواهد داد.

سریال Conjuring یکی از چندین سریالی است که به شبکه مکس آورده شده است و دیروز شاهد معرفی سری هری پاتر، سریال جدید بازی تاج و تخت و انتشار اولین تریلر از سریال پنگوئن بودیم. در همین حال، نوامبر گذشته، نیو لاین سینما و برادران وارنر. فیلمنامه‌نویسی را برای نوشتن فیلمنامه استخدام کرده‌اند و تولید فیلم The Conjuring 4 را با چراغ سبز نشان داده‌اند، اما هنوز تاریخ اکران این فیلم ترسناک اعلام نشده است.

  تشخیص سرطان با آزمایش مواد شیمیایی در اشک

فیلم راهبه 2 به عنوان هشتمین و آخرین فیلم از مجموعه احضار شناخته می شود، دنباله فیلم راهبه قرار است در 8 سپتامبر 2023 (17 سپتامبر 1402) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید