تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 بر روی مبارزات درون بازی تمرکز دارد

در جریان رویداد State of Play، یک تریلر 20 دقیقه ای Final Fantasy 16 نمایش داده شد و ما نگاهی به مکانیک مبارزات بازی داشتیم.

Final Fantasy 16 را می توان یکی از بازی های مورد انتظار علاقه مندان به بازی های هک اند اسلش و به خصوص سری فاینال فانتزی دانست. محصولی که از نظر گیم پلی حتی نسبت به نسخه پانزدهم تغییرات زیادی داشته است. سونی اخیرا اعلام کرده است که شاهد وضعیت جدیدی از بازی با محوریت Final Fantasy 16 خواهیم بود. به عبارت دیگر، این رویداد یک تریلر گیم پلی تقریبا 20 دقیقه ای از این بازی را به نمایش می گذارد.

در طول تریلر منتشر شده، کاربران در نقش کلایو رازفیلد قرار دارند و او می تواند کمبوها و پانچ های مختلفی را اجرا کند. لازم به ذکر است که سیستم مبارزات بازی کاملا سنکرون بوده و خبری از المان های نوبتی در نسخه شانزدهم نیست. همچنین بازی با پیش درآمدی از تولد 20 سالگی کلایو آغاز شد تا کاربران بتوانند با گذشته این شخصیت ارتباط برقرار کنند.

بعدها مشخص شد که Final Fantasy 16 دارای یک نقشه جهانی است که شامل محیط های مختلف می شود. بنابراین کاربران می توانند هر زمان که بخواهند آزادانه دنیای بازی را بگردند و با رفتن به محیط های مختلف ماموریت های اولیه و فرعی خود را انجام دهند. یکی دیگر از جنبه های جالب بازی، هم تیمی های شما هستند. با وجود اینکه کلایو یک هم تیمی دارد، بازیکن کاملا او را کنترل می کند و بقیه هم تیمی ها توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند.

  تاریخ انتشار Oxenfree 2: Lost Signals در تریلر جدیدی اعلام شد

Final Fantasy 16 در تاریخ 1 جولای (22 ژوئن) برای پلی استیشن 5 منتشر می شود. علاوه بر این، می توانید رویداد پخش Final Fantasy 16 State of Play را در زیر تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تماشا از یوتیوب دانلود از آپارات

دیدگاهتان را بنویسید