تریلر جدید Zelda: Tears of Kingdom داستان بازی را به نمایش می گذارد

دقایقی پیش تریلر جدید بازی The Legend of Zelda: Tears of Kingdom منتشر شد که طی آن شاهد اتفاقات داستانی بازی و همچنین ظاهر جدید زلدا هستیم.

نینتندو به تازگی اعلام کرده است که کاربران می توانند تریلر جدید بازی The Legend of Zelda: Tears of Kingdom را بعد از ظهر پنجشنبه ساعت 5:30 به وقت ایران پخش کنند. محصولی که مدتی پیش یک تریلر 10 دقیقه ای دریافت کرد تا کاربران در این نسخه با دنیای آن و مکانیک های رزمی لینک بیشتر آشنا شوند.

دقایقی پیش تریلر داستانی جدید The Legend of Zelda: Tears of Kingdom منتشر شد. در طی تریلر منتشر شده شاهد محیط های مختلف بازی هستیم و در ادامه قسمت هایی از داستان Tears of Kingdom به نمایش گذاشته شده است. در ضمن، بد نیست به ظاهر جدید زلدا اشاره کنیم و خط داستانی آن شخصیت نیز به تصویر کشیده شده است.

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom قطعا یکی از بازی هایی است که کاربران منتظر آن بوده اند و در کمتر از یک ماه می توان آن را تجربه کرد. می توانید تریلر منتشر شده را در یوتیوب تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. The Legend of Zelda: Tears of Kingdom در تاریخ 12 می به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

از یوتیوب تماشا کنید

  تایید یک رویداد در سایلنت هیل در این هفته

دیدگاهتان را بنویسید