رونمایی از Trine 5: A Clockwork Conspiracy با یک تریلر جذاب

استودیو Frozenbyte تریلر جدیدی از بازی Trine 5: A Clockwork Conspiracy منتشر کرد.

چند سالی از عرضه بازی Trine 4: The Nightmare Prince می گذرد و حالا اگر از طرفداران این سری فانتزی و پلتفرمینگ هستید و می خواهید با سه شخصیت اصلی به ماجراجویی جدیدی بروید، استودیو Frozenbyte خوب است. خبر برای شما

این سازنده به تازگی با انتشار تریلر نسخه بعدی این مجموعه را با نام Trine 5: A Clockwork Conspiracy معرفی کرده است. این بازی که توسط THQ Nordic منتشر خواهد شد، روایت جدیدی از ماجراهای آمادئوس جادوگر، دزد زویا و شوالیه پونتئوس را ارائه می دهد. طبق گفته سازنده، Trine 5 عمیق ترین داستان، زیباترین طراحی بصری و حماسی ترین ماجراجویی و مبارزات را در این سری تا کنون خواهد داشت. بازیکنان همچنین می توانند منتظر مراحل، پازل ها و نبردهای بسیار بیشتری نسبت به نسخه های قبلی باشند.

Trine 5: A Clockwork Conspiracy یک پلتفرم 2.5 بعدی است که امکان تجربه همکاری محلی و آنلاین را فراهم می کند. علاوه بر این، بازیکنان در صورت تمایل می توانند آن را به صورت تک نفره تجربه کنند. از ویژگی های جدید این نسخه می توان به سیستم تطبیق سختی نبرد و پازل با مهارت های بازیکنان، مکانیک جدید نبردها، سیستم جدید پیشرفت و مهارت های جدید برای هر شخصیت و … اشاره کرد. استودیو Frozenbyte علاوه بر این، به بازیکنان وعده مبارزات شدید رئیس و مکانیزم های شخصی سازی شخصیت را می دهد.

دانلود ویدیو آپارات

Trine 5: A Clockwork Conspiracy قرار است تابستان امسال برای رایانه های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

  ساخت سریال در مورد بازی The Medium

شما می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید