ویژگی استیکر ویدیویی تیک توک فاش شد

TikTok به تازگی تأیید کرده است که از امسال ویژگی جدیدی را ارائه می کند استیکرهای ویدیویی بود.این ویژگی مشابه تصاویر GIF است و فورکی از ویژگی استیکر تیک توک است که به کاربران اجازه می دهد استیکرهای سفارشی را برای استفاده در دایرکت ایجاد و آپلود کنند و اکنون به صورت عمومی در دسترس است.

چگونه از استیکرهای ویدئویی تیک توک استفاده کنیم؟

علاقه مندان می توانند با تبدیل ویدیو به استیکر یا انتخاب عناصر ساخته شده توسط سایر کاربران از این قابلیت در پیام های خود استفاده کنند. برای ساخت استیکرهای ویدیویی به یک گزینه نیاز دارید استیکر ایجاد کنید در قسمت Direct ضربه بزنید. سپس به لیستی از ویدیوهای پسندیده یا مشاهده شده دسترسی خواهید داشت. در نتیجه ممکن است از محتوای خود یا سایرین برای این منظور استفاده کنید.

هنگامی که یک ویدیو را انتخاب کردید، می‌توانید قسمتی را که می‌خواهید به استیکر تبدیل کنید، مشخص کنید. همچنین ابزارهای ویرایش ساده مانند افزودن متن به ویدیو یا برش فریم نیز در دسترس کاربر است. پس از اتمام کار، فقط برچسب جدید را در کتابخانه شخصی خود ذخیره کنید تا بتوانید در آینده از آن در پیام های مستقیم استفاده کنید. این امکان وجود دارد که موارد ایجاد شده را به فروشگاه استیکر تیک توک به نفع سایر افراد اضافه کنید.

سئو کول

Tik Tok اعلام کرده است که تنها ویدیوهایی را نشان می دهد که می توانند به استیکر تبدیل شوند که استیکرهای ویدیویی ایجاد کنید. در نتیجه نیازی نیست نگران رعایت حقوق معنوی تولیدکنندگان محتوا باشید. کاربران می توانند با مراجعه به بخش حریم خصوصی حساب کاربری خود به تنظیمات مربوط به این قابلیت دسترسی داشته باشند. اگر تمایلی به ساخت استیکر ندارید، می توانید با مرور استیکرهای ساخته شده توسط افراد دیگر کمک بگیرید.

اگرچه در گذشته به لطف همکاری با پلتفرم GIPHY امکان ارسال GIF در TikTok وجود داشت، ویژگی جدید استیکرهای ویدیویی می تواند به اشتراک گذاری محتوا در سطح وسیع تری کمک کند. به عنوان مثال، به جای ارسال کامل یک ویدیو برای مخاطبان خود، می توانید تنها بخشی را که می خواهید انتخاب کنید. همچنین می توان از آنها برای نمایش بازخورد در مورد پیام ها و پست ها استفاده کرد.

منبع: دیجیاتو

  ویزای کار آلمان 2022 و افزایش شانس مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید