پرل بازیگر به ماهرشالا علی در Marvel’s Blade می پیوندد

میا گوث، ستاره فیلم های ترسناکی مانند X و Pearl، پس از قراردادی با مارول استودیوز، در فیلم Mahershala Ali’s Blade بازی خواهد کرد.

مارول استودیو در حال راه اندازی مجدد سری Blade و اکنون جدیدترین آن است اخبار سینما و تلویزیونبازیگر دیگری به جمع بازیگران فیلم Blade اضافه شد. ددلاین گزارش داد، میا گوث، بازیگر مشهور ترسناک، پس از قراردادی با مارول استودیو، در فیلم Blade بازی خواهد کرد. در حالی که هیچ صحبتی در مورد نقش گاث در این فیلم وجود ندارد، به نظر می رسد که او نقشی کلیدی در فیلم Blade و دنیای سینمایی مارول بازی خواهد کرد.

تولید Blade ابتدا در San Diego Comic-Con 2019 اعلام شد، اما اکتبر گذشته بسام طارق از کارگردانی این فیلم کناره‌گیری کرد و سپس در دسامبر گذشته استودیوی مارول از Jan Dimange، کارگردان White Boy Rick، به عنوان جانشین طارق برای کارگردانی Blade استفاده کرد. علاوه بر این، مایکل استاربری، نویسنده سریال When They See Us، مسئولیت نگارش نسخه جدید فیلمنامه Blade را بر عهده دارد.

لوگوی جدید فیلم Blade

ماهرشالا علیاین بازیگر که برای بازی در فیلم های Moonlight و Green Book برنده دو جایزه اسکار شده است، قرار است در ریبوت Blade نقش اریک بروکس را بازی کند. دلروی لیندو و آرون پیرس بازیگران دیگری نیز حضور دارند که در Blade حضور دارند. همچنین قابل انتظار است کیت هرینگتون او برای بازی در نقش دین ویتمن، با نام مستعار شوالیه تاریکی در فیلم Blade، بازگشت. فیلمبرداری و تولید این فیلم قرار است از سال 2023 در آتلانتا آغاز شود.

میا گوث این روزها بیشتر به خاطر نقش هایش به عنوان Maxine Minx و Pearl در X و بازگشت پرل برای بازی Maxine Minx در MaXXXine شناخته می شود. گوث اخیرا در فیلم Infinity Pool بازی کرد، بازی او در این فیلم ترسناک توانست نظر منتقدان جشنواره فیلم ساندنس را به خود جلب کند. از دیگر فیلم‌های گوتیک می‌توان به اورست، درمانی برای سلامتی، سوسپریا، زندگی بالا، اما و می‌دی اشاره کرد.

  شاخص کل بورس از کجا می آید؟

فیلم Blade برای اکران در تاریخ 6 سپتامبر 2024 (16 سپتامبر 1403) برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید