80 ساعت طول می کشد تا نبرد Diablo 4 کامل شود

طبق گفته بلیزارد، بازیکنان برای تکمیل عواقب بعدی Diablo 4 به 80 ساعت زمان نیاز دارند.

بلیزارد اینترتینمنت طی چند هفته گذشته جزئیات زیادی در مورد Diablo 4 منتشر کرده است که مهمترین آنها محتوای بازی پس از کمپین است. بازیکنان می توانند در پایان بازی به پاکسازی سیاه چال های Nightmare ادامه دهند و با تکمیل هر یک از آیتم های ارتقاء مختلف، تخته های Paragon یا بیشتر پاداش بگیرند. با این حال، بلیزارد هر فصل یک Battle Pass منتشر می‌کند که بازیکنان می‌توانند با تکمیل آن بیش از 100 جایزه انحصاری کسب کنند و آنها را تشویق می‌کند تا وارد Diablo 4 شوند.

بازیکنان برای پیشرفت در نبرد بعد از هر فصل به لطف نیاز دارند که با انجام ماموریت ها در ماجراجویی های فصلی برنده می شود. در حالی که Battle Pass هر فصل شامل یک ردیف ممتاز با جوایز تزئینی ارزشمندتر می شود، همه بازیکنان می توانند با XP Boost در ردیف Battle Pass رایگان پاداش بگیرند. اکنون، توسعه‌دهندگان تأیید کرده‌اند که بازیکنانی که می‌خواهند تمام پاداش‌های Battle Pass را دریافت کنند و آن را تکمیل کنند، به حدود ۸۰ ساعت زمان نیاز دارند.

دیابلو 4

در همین رابطه، کارگردان بازی Diablo 4 Joe Pippaiora در مصاحبه ای با رسانه PC Gamer گفت: «در حال حاضر که ماموریت های فصلی را علاوه بر تجربه سایر محتوای بازی انجام می دهید، تقریباً 80 ساعت طول می کشد تا کل Battle Pass را انجام دهید. دستیابی یک شخصیت به سطح 100 ممکن است بسته به نحوه بازی شما کمی بیشتر از آن طول بکشد. با این حال، ما نمی‌خواهیم بگوییم که تنها راه برای تجربه Diablo 4 این است که در کمپین مبارزه کنید و با هر شخصیتی که می‌سازید تا سطح 100 پیشرفت کنید.

  سه گانه Hitman اکنون به عنوان یک بازی به فروش می رسد

به گفته کارگردان، اگر بازیکنان بتوانند یک شخصیت را در طول یک فصل به حداکثر برسانند، مشکل کمتری برای تکمیل Battle Pass خواهند داشت. بلیزارد اخیرا تایید کرده است که هر سه ماه یک بار به‌روزرسانی‌های محتوای داستانی قابل توجهی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

بازی Diablo 4 قرار است در تاریخ 6 ژوئن سال جاری برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Diablo 4 با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید