Redfall زمانی که روی کنسول منتشر شد از 60 فریم در ثانیه پشتیبانی نمی کرد

استودیوی آرکین تایید کرده است که با یک آپدیت پس از عرضه، سرعت 60 فریم بر ثانیه به Redfall اضافه خواهد شد.

استودیوی Arkane اخیراً تریلرهای جدیدی از گیم‌پلی منتشر کرده است تا شخصیت‌های زنده Redfall را به نمایش بگذارد و جزئیات بیشتری را در مورد این شوتر جهان باز به طرفداران ارائه دهد. در حالی که واکنش ها به دموهای بازی تا حد زیادی مثبت بوده است، استودیوی آرکین جزئیات دیگری را منتشر کرده است که احتمالا مورد انتقاد بازیکنان قرار می گیرد.

استودیو Arkane تایید کرده است که Redfall در زمان راه اندازی تنها از حالت کیفیت پشتیبانی می کند. بنابراین بازیکنان نمی توانند این بازی ویدیویی را با سرعت 60 فریم بر ثانیه تجربه کنند. Redfall روی Xbox Series X با رزولوشن 4K و 30fps و در Xbox Series S با وضوح 1440p و 30fps اجرا می شود.

استودیو آرکین می‌گوید حالت عملکرد «در زمانی نامعلوم» با به‌روزرسانی پس از عرضه به ردفال اضافه می‌شود که به گیمرها امکان می‌دهد بازی را با سرعت 60 فریم در ثانیه تجربه کنند. چندی پیش سازنده اعلام کرد که به دنبال رفع نیاز همیشگی به اینترنت برای تجربه تک نفره بازی پس از انتشار آن است.

بازی Redfall در تاریخ 2 می 2023 (12 می 1402) بر روی پلتفرم های Xbox Series X منتشر می شود | Xbox Series S و PC برنامه ریزی شده است. این بازی از قابلیت چندنفره کراس پلتفرم در تمامی پلتفرم ها پشتیبانی می کند. بنابراین مهم نیست که کدام نسخه را برای بازی با دوستان انتخاب می کنید.

  چرا ژنوم انسان هرگز کامل نشد؟

دیدگاهتان را بنویسید