افزایش چشمگیر فروش Final Fantasy 16 پس از عرضه دیروز

بعد از نمایش بازی دیروز فاینال فانتزی 16 اینچی وضعیت بازی، پیش فروش این بازی ویدیویی به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

پس از ویترین دیروز، فروش بازی بازی Final Fantasy 16 خیلی بیشتر شد. دیروز شاهد یک دموی طولانی از بازی Final Fantasy 16 در طول PlayStation State of Play بودیم و امروز این بازی از بازی هایی مانند Star Wars Jedi: Survivor، NBA 2K23، بازسازی Resident Evil 4 و بازسازی Dead Space پیشی گرفته است. در بالای It’s Most – پرفروش ترین بازی ویدیویی در آمازون آمریکا.

جالب اینجاست که رتبه اول به نسخه لوکس 100 دلاری بازی اختصاص دارد و نسخه معمولی 70 دلاری در رتبه چهارم قرار دارد. می توان ادعا کرد که ویترین جدید Final Fantasy 16 بازیکنان را تحت تاثیر قرار داده است. زیرا آنها حاضرند صد دلار برای این RPG جدید در روز اول بپردازند.

با بازخورد آنلاین، این نمایش با استقبال خوبی از سوی طرفداران فاینال فانتزی نیز مواجه شد. یکی از طرفداران این بازی در توییتر نوشت: «او به تنهایی تمام شایعات پیرامون بازی را کنار زد. بازی برای خودش صحبت می کند.» شخص دیگری نوشت: «الان همه جیغ می زنند و دیوانه بازی می کنند که به نظرم دوست داشتنی است».

ظاهرا در چند هفته گذشته این بازی در فضای اینترنت مشکوک بوده است. برخی به گیم پلی و گرافیک بازی مشکوک بودند. به همین دلیل طرفدار اول گفت که بحث بازی نابود شد. لازم به ذکر است که با وجود اینکه تاریخ انتشار دو ماه دیگر باقی مانده است، مراحل توسعه اصلی بازی Final Fantasy 16 به پایان رسیده است.

  چه فیلم هایی برای تماشای آخر هفته: از آهنگ تابستان تا عشق و رحمت

دیدگاهتان را بنویسید