بازگشت دو بازیگر دیگر از فیلم‌های ددپول در فیلم ددپول 3 با بازی رایان رینولدز

مورنا باکارین، بازیگر نقش ونسا کارلایل و استفان کاپیچیچ، بازیگر نقش کولوسوس، برای ایفای مجدد نقش‌های خود در فیلم Deadpool 3 بازخواهند گشت.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دنیای سینمایی مارول (2023). به ترتیب زمان پخش

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبازیگران بیشتری از فیلم‌های ددپول برای ددپول 3 بازخواهند گشت. ددلاین گزارش می‌دهد که مورنا باکارین، بازیگر نقش ونسا کارلایل، و استفان کاپیچیچ، بازیگر نقش کولوسوس، برای ددپول 3 بازخواهند گشت. پیش از این، کاران سونی در نقش دوپیندر (راننده تاکسی) و لزلی بازگشت اوگامس در نقش Blind Al در این فیلم تایید شده است. علاوه بر این، رایان رینولدز بازیگر ددپول و هیو جکمن بازیگر ولورین در ددپول 3 بازگشته اند.

رایان رینولدز در نقش ددپول با پوشش مردان ایکس در ددپول 2

علاوه بر این، اما کورین در نقش اصلی شخصیت شرور و متیو مک فادین در نقشی نامشخص از جمله بازیگران جدیدی هستند که قرار است در Deadpool 3 ظاهر شوند. شان لویکارگردان فیلم Free Guy و The Adam Project کارگردانی Deadpool 3 را بر عهده دارد، البته نام فیلم هنوز مشخص نیست و گفته می شود احتمالا نام ولورین در نام فیلم ذکر خواهد شد.

رت ریس و پل ورنیک که پیش از این فیلمنامه دو فیلم اول ددپول را نوشته بودند، وظیفه نوشتن بازنویسی Deadpool 3 را بر عهده گرفته‌اند که زب ولز در نوشتن آن به ریس و ورنیک کمک می‌کند. پیش نویس اولیه فیلمنامه قبلا توسط وندی مولینو و لیزی مولینو-لافلین این اثر توسط خواهران مولینوکس نوشته شده است که بیشتر به خاطر نوشتن فیلمنامه انیمیشن Bob’s Burgers شهرت دارند.

فیلم Deadpool 3 برای اکران در تاریخ 8 نوامبر 2024 (18 نوامبر 1403) برنامه ریزی شده است.

  تبلت "Moto Tab G62" در لیست دستگاه های سازگار با Google Play دیده شد

دیدگاهتان را بنویسید