تاریخ عرضه کنسول Company of Heroes 3 اعلام شد

Relic Entertainment اعلام کرده است که کاربران کنسول چه زمانی می توانند بازی استراتژی همزمان Company of Heroes 3 را تجربه کنند.

از جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیو Relic Entertainment و سگا به عنوان توسعه دهنده و ناشر Company of Heroes 3 این بازی استراتژیک همزمان را در تاریخ 30 می برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهند کرد. ایکس باکس سری اس اعلام کرد. کاربران کنسول می توانند این بازی را از 5 می (25 آوریل) پیش خرید کنند. این بازی هم به صورت فیزیکی و هم دیجیتالی در دسترس است.

اعتقاد بر این است که Company of Heroes 3 اولین قسمت از این سری خواهد بود که به کنسول ها راه پیدا می کند. استودیو Relic Entertainment اعلام کرد که نسخه کنسول دارای رابط کاربری سفارشی، پشتیبانی کامل از کنترلرها و ویژگی های ویژه برای تنظیم سرعت بازی بر اساس خواسته بازیکنان است. کاربران کنسول همچنین می‌توانند از ویژگی‌هایی مانند مکث کامل تاکتیکی استفاده کنند که به بازی اجازه می‌دهد برای بازرسی میدان جنگ و صدور دستورات به واحدها، مکث کند.

Company of Heroes 3 در ماه فوریه برای PC منتشر شد. این بازی استراتژیک که در جنگ جهانی دوم می گذرد، دارای چهار دسته برای تجربه، تعدادی حالت برای طرفداران کمپین تک نفره و تعدادی حالت چند نفره است. بدیهی است که نسخه کنسولی از ویژگی های cross-play و progression، مودها و فروشگاه درون بازی پشتیبانی نمی کند، اما می توانید بازی را با موس و کیبورد و وضوح 4K انجام دهید.

  تیزر The Baldur's Gate 3 امسال در The Game Awards پخش شد

دیدگاهتان را بنویسید