رده بندی سنی Armored Core 6: Fires of Rubicon در کره جنوبی

Armored Core 6: Fires of Rubicon رتبه سنی خود را در کره جنوبی دریافت کرده است.

در چند هفته اخیر FramSoftware هیچ خبر قابل توجهی از بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon ارائه نکرده است. با این حال، به نظر می رسد توسعه این بازی به خوبی پیش می رود. زیرا این بازی اکشن اخیرا رده سنی خود را از سازمان رتبه بندی و مدیریت بازی های ویدیویی در کره جنوبی دریافت کرده است.

FramSoftware یک هفته پیش درخواستی برای رتبه بندی سنی Armored Core 6 ارسال کرد و سازمان کره امروز نتیجه را اعلام کرد. در توضیحات این سازمان آمده است که بازی Armored Core 6 شامل صحنه های خشن خفیف به همراه نمایش حملات و انفجار با سلاح های مختلف است. به گفته این سازمان، بازی مذکور برای بازیکنان 12 سال به بالا مناسب خواهد بود که بر اساس آن می توان خشونت جزئی، مکالمه نامناسب برای کودکان و غیره را پیش بینی کرد.

طبق گزارشات، بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon احتمالا در پایان سپتامبر سال جاری منتشر خواهد شد. با این حال، انتشار آن در ماه اکتبر سال جاری مستثنی نیست. FromSoftware تایید کرده است که این بازی بر روی پلتفرم های PC، PlayStation 5، PlayStation 4، Xbox One و Xbox Series X عرضه خواهد شد.Xbox Series S در دسترس بازیکنان است.

اگرچه طبقه‌بندی بازی Armored Core 6 نمی‌تواند نشانه‌ای قطعی از نزدیک بودن زمان انتشار ارائه دهد، اما FramSoftware ممکن است تاریخ انتشار بازی را در یکی از رویدادهای آتی مانند Summer Game Fest در ماه ژوئن اعلام کند.

  رونمایی از نسخه بهبود یافته Shadow Warrior 3 برای کنسول های نسل نهم

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی Armored Core 6 چیست؟ آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید