رونمایی از بازی RIDE 5 با انتشار تریلر جذاب

کمپانی Milestone نسخه جدید سری مسابقات موتور سواری RIDE را با یک تریلر جذاب ارائه کرد.

در جدیدترین اخبار بازی، Milestone سازنده سری شبیه سازهای مسابقات موتور سیکلت RIDE با پخش یک تریلر جذاب از RIDE 5 رونمایی کرد. این توسعه دهنده ایتالیایی با عرضه نسخه های قبلی این سری توانست جای خود را در قلب علاقه مندان به مسابقات موتورسواری تثبیت کند و حالا به نظر می رسد با نسخه تمام نسل نهم به دنبال ادامه موفقیت های گذشته خود است.

Milestone در مورد RIDE 5 توضیح داد: “RIDE 5 بازیکنان را در دنیای گسترده ای غوطه ور می کند تا سفر خود را از طریق مسابقات موتور سیکلت آغاز کنند. آنها می توانند در سراسر جهان سفر کنند و در حالی که موتورهای رویایی خود را حمل می کنند در بهترین مناطق رقابت کنند. در این نسخه بازیکنان با حریفان مختلفی روبرو خواهند شد که هر کدام ویژگی ها و تاریخچه خاص خود را دارند. در همین حال، یک HQ اختصاصی برای بازیکنان وجود دارد که در آن به مکانیک ها و تجهیزات مختلف دسترسی دارند.

با توجه به اینکه بازی RIDE 5 اثر نسل نهم است، می توان انتظار پیشرفت های فنی زیادی را برای آن داشت. این بازی دارای سیستم تولید ابر رویه ای سه بعدی جدید، آب و هوای پویا با اثرات واقعی بر شرایط مسابقه و سایر پیشرفت ها خواهد بود. همچنین قسمت جدید Race Creator نیز در این بازی گنجانده شده است تا بازیکنان بتوانند هر گونه سناریو مسابقه را به دلخواه خود بدون محدودیت ایجاد کنند. علاوه بر این، مجموعه پیشرفته‌تری از گزینه‌ها و کمک‌های رانندگی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد تا یادگیری بازی را برای تازه واردان آسان‌تر کند.

  سری اوپو رنو 9 معرفی شد. گوشی های جذاب با قیمت های رقابتی

دانلود از آپارات

بازی RIDE 5 در تاریخ 1 سپتامبر (23 مرداد) سال جاری بر روی پلتفرم های PC، PlayStation 5 و Xbox Series X | Xbox Series S منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید