ساخت سریال کمدی جدید The Big Bang Theory برای پخش از شبکه مکس

برادران وارنر در حال توسعه یک سری اسپین آف جدید بر اساس این مجموعه است The Big Bang Theory از شبکه Max پخش می شود.

با ادغام HBO Max و Discovery Plus، این شبکه با نام Max شناخته می شود و هزینه اشتراک ماهانه آن به 16 دلار می رسد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونسریال دیگری از دنیای بیگ بنگ تئوری در دست ساخت است. برادران وارنر رسما ساخت اسپین آف سریال The Big Bang Theory را برای پخش از شبکه Max تایید و اعلام کرد و چاک لور یکی از سازندگان سریال اصلی برای ساخت سری جدید The Big Bang Theory بازخواهد گشت. .

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از سری جدید The Big Bang Theory منتشر نشده است و این سریال کمدی هنوز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد و در این مرحله هنوز مشخص نیست که کدام شخصیت یا شخصیت های سری جدید The Big Bang Theory هستند. تمرکز خواهد شد. در هر صورت انتظار می رود این سریال دومین همکاری مکس و چاک لوری باشد که به تازگی سریال How to Be a Bookmaker را برای شبکه Max با همکاری نیک باکا تولید کرده اند.

بازیگران اصلی سریال

همچنین سریال جدید The Big Bang Theory قرار است دومین اسپین آف این سری از مجموعه های کمدی باشد و پیش از آن شاهد ساخت سریال شلدون جوان با محوریت دوران کودکی شلدون کوپر برای شبکه CBS بودیم. که هم اکنون در فصل ششم این سریال کمدی قرار دارد و شلدون جوان نیز برای فصل هفتم تمدید شده است. علاوه بر این، تمام فصل های The Big Bang Theory به همراه 5 فصل اول Young Sheldon در دسترس کاربران HBO Max هستند.

  توستر Xbox Series S در راه است

پخش سریال تئوری بیگ بنگ در سال 2007 از شبکه CBS آغاز شد و این سریال به سرعت بسیار محبوب شد. در مجموع 12 فصل و 279 قسمت از The Big Bang Theory تولید و پخش شده است و تا به امروز 122 قسمت از Young Sheldon تولید و پخش شده است. با توجه به محبوبیت سریال The Big Bang Theory در شبکه HBO Max، ساخت سریال جدیدی برای شبکه Max چندان تعجب آور نیست.

دیدگاهتان را بنویسید