شناسایی Creature Commandos صداپیشگان دی سی و جیمز گان

برادران وارنر و دی سی از لیست صداپیشگان انیمیشن بازی Creature Commandos که توسط جیمز گان در حال توسعه است، فاش شده است که در آن نام های جالبی را می بینیم.

مقاله مرتبط:

مدتی پیش کمپانی دی سی فیلم ساخت یک سریال انیمیشنی بر اساس کمیک Creature Commandos را تایید و اعلام کرد و اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونلیست صداپیشگان این مجموعه انیمیشن مشخص و وارد شد. به گزارش کولایدر، فرانک گریلو در نقش ریک فلگ پدر، دیوید هاربر در نقش اریک فرانکنشتاین، ایندیرا وارما در نقش عروس، ماریا باکالووا در نقش پرنسس ایلانا راستوویچ، زوئه چائو در نقش نینا مازورسکی و آلن تودیک در نقش دکتر فسفر. آنها از جمله صداپیشگان انیمیشن Creature Commandos هستند.

اعضای گروه انیمیشن Creature Commandos

علاوه بر این، شان گان برای صداپیشگی شخصیت Weasel در این انیمیشن بازخواهد گشت و صداپیشگی GI Robot را نیز بر عهده دارد. علاوه بر گان، استیو ایگی در نقش جان اکونومیست و ویولا دیویس در نقش آمانادا والر در فیلم کماندوهای مخلوق دوباره ایفای نقش خواهند کرد. جیمز گان وظیفه نگارش فیلمنامه تمامی قسمت های این مجموعه انیمیشنی را بر عهده دارد و تمرکز آن روی گروهی از اعضا در قالب هیولا است و سریال Creature Commandos با درجه بندی بزرگسالان ساخته خواهد شد.

انیمیشن Creature Commandos در 7 قسمت تولید و از شبکه مکس پخش می شود و این انیمیشن قسمتی از فصل اول دنیای سینمایی جدید دی سی به نام خدایان و هیولاها است که نقش مهمی در آینده این مجموعه خواهد داشت. . گفته می شود یکی از شخصیت های گروه کارتونی Creature Commandos نیز در سریال Waller حضور خواهد داشت.

  افزایش قیمت پلی استیشن 5 در چند کشور به دلیل شرایط اقتصادی دنیاست

نکته جالب دیگری که باید به آن اشاره کرد حضور فرانک گریلو و دیوید هاربر در انیمیشن Creature Commandos و دنیای دی سی است که پیش از این در دنیای سینمایی مارول حضور داشتند. گریلو در نقش کراس‌بونز در MCU بازی می‌کند و کارش رو به پایان است. از طرفی هاربر در فیلم Black Widow نقش محافظ قرمز را بازی کرد و در Thunderbolts شاهد بازگشت او خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید