قرار گرفتن نام هیدتاکا میازاکی در فهرست 100 فرد تأثیرگذار سال 2023 از نظر مجله تایم

هیدتاکا میازاکی، پدر سبک روح‌مانند و خالق حلقه الدن، در فهرست 100 فرد تاثیرگذار سال 2023 مجله تایم قرار گرفت.

مجله تایم هیدتاکا میازاکی، خالق Elden Ring و Dark Souls را در میان تاثیرگذارترین افراد سال 2023 قرار داده است، این مجله هر ساله لیستی از 100 نفر از افراد تاثیرگذار را منتشر می کند و امسال نیز رئیس Studio From Software را در فهرست خود قرار داده است. نیل دراکمن استودیو Naughty Dog در این مجله در مورد آن اظهار نظر کرده است:

بازی های میازاکی به لطف رویکرد سازش ناپذیر او و تیمش باعث می شود احساس باهوشی و احساس خوبی در مورد خود داشته باشید. “این مکانیک و افسانه را بیش از حد توضیح نمی دهد و در عوض به بازیکن اعتماد می کند که خودش آن را کشف کند.”

میازاکی در طول سال 2004 به FromSoftware به عنوان یک طراح برای سری Armored Core ملحق شد قبل از اینکه پروژه شکست خورده داخلی را که بعداً به عنوان Demon’s Souls شناخته شد را به عهده گرفت. او در سال 2010 رئیس استودیو شد و سال بعد با موفقیت Dark Souls را که ادامه معنوی بازی قبلی بود منتشر کرد. او وظایف زیادی دارد، از جمله مدیر خلاقیت شرکت، یکی از طراحان آن، فیلمنامه نویس و مدیر نمایندگی Fram Software.

او که پدر ژانر روح‌مانند به حساب می‌آید، فیلم‌های تحسین‌شده دیگری مانند Bloodborne، Sekiro: Shadows Die Twice و Elden Ring برنده چندین جایزه را کارگردانی کرد.

  سخت افزار و پورت شارژ لایتنینگ اپل آیفون 15 پرو تغییر خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید