نمایش رمی و ربات همراهش در تریلر گیم پلی بازی Redfall

رمی دلا روزا، متخصص رباتیک، با کمک ربات همراه خود، بریبون، با اربابان خون آشام ردفال مبارزه می کند.

Redfall دارای چهار شخصیت قابل انتخاب است که بازیکنان می توانند آنها را کنترل کنند. استودیوی Arkane تاکنون با پخش تریلرهای جدیدی دو شخصیت از بازی Redfall را به نام های Lila Ellison و Jacob Boyer به نمایش گذاشته است. حال در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیو آرکین به تازگی تریلر دیگری از این بازی را با هواداران به اشتراک گذاشته است. این تریلر بر روی ظاهر رمی دلا روزا، سومین شخصیت قابل بازی در Redfall تمرکز دارد.

تریلر جدید با داستان پس زمینه رمی شروع می شود، که در آن شخصیت سعی می کند شهر ردفال را از غیرنظامیان در طول شیوع یک خون آشام تخلیه کند. به عنوان یک مهندس رباتیک، رمی صاحب رباتی به نام بریبون است که در طول نبردها به قهرمان کمک می کند. برای کسانی که علاقه مند به جنبه های Co-op هستند، رمی به عنوان یک شخصیت پشتیبانی شناخته می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید تریلر را تماشا کنید.

دانلود ویدیو آپارات

بازی Redfall در تاریخ 2 می 2023 (12 می 1402) بر روی پلتفرم های Xbox Series X منتشر می شود | Xbox Series S و PC برنامه ریزی شده است. این بازی از حالت چندنفره کراس پلتفرم در تمامی پلتفرم‌ها پشتیبانی می‌کند، اما انتظار نداشته باشید که در زمان راه‌اندازی آن را با سرعت 60 فریم در ثانیه تجربه کنید. استودیوی Arkin اخیرا تایید کرده است که Redfall بر روی کنسول Xbox Series X Xbox Series S با سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد.

  گزارش: فرآیند تولید Assassin's Creed Codename RED با مشکلاتی مواجه شده است

دیدگاهتان را بنویسید