نمایش کلاس Sorcerer در تریلر جدید Diablo 4

بلیزارد اینترتینمنت به تازگی تریلر جدیدی از بازی Diablo 4 را منتشر کرده است که شامل کلاس Sorcerer است.

طی چند هفته گذشته، بلیزارد ویدیوهای مختلفی را منتشر کرده است که کلاس‌های موجود در آخرین نسخه سری Diablo را نشان می‌دهد. این استودیو در روزهای اخیر ویدئویی کلاس محور است Rogue را آزاد کرد. اکنون در جدیدترین اخبار بازی، تریلر جدیدی از گیم پلی Diablo 4 با تمرکز بر کلاس Sorcerer برای طرفداران این سری در دسترس قرار گرفته است. تریلر منتشر شده نگاهی به گیم پلی این کلاس دارد و طلسم ها و توانایی های مختلف را نشان می دهد. در ادامه می توانید این ویدیو را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

همانطور که در این ویدیوی تقریبا یک دقیقه ای دیدید، ویدیوی مورد بحث موارد مختلفی را به ما نشان می دهد که مخاطبان می توانند در انتخاب کلاس جادوگر از آنها استفاده کنند. کاربران می توانند از عناصر رعد و برق، آتش و یخ که هر کدام دارای طلسم ها و توانایی های متفاوتی هستند برای تقویت این اثر استفاده کنند. از سوی دیگر، بلیزارد امروز صبح فاش کرد که آخرین ساخته آنها به بازیکنان نیاز دارد که فقط یک بار قسمت کمپین را تکمیل کنند. این شرکت اعلام کرد که پس از یک بار انجام کمپین Diablo 4، بازیکنان می توانند در تجربیات بعدی از طریق آن بازی کنند. با این حال، جزئیات دقیقی در مورد نحوه عملکرد این کار ارائه نشده است.

بازی Diablo 4 در تاریخ 6 ژوئن برای کنسول ها پلی استیشن 5پلی استیشن 4 Xbox Series X | Xbox Series Sبرای Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

  چگونه با سرمایه کم و دانش اقتصادی کسب درآمد کنیم؟

نظرت چیه عزیزم از این بازی چه انتظاری داری؟ آیا نسخه های قبلی را امتحان کرده اید؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید