گزینه ای برای رد شدن از کمپین Diablo 4 پس از اولین دور تلاش

طبق گفته بلیزارد، پس از یک بار انجام کمپین Diablo 4، بازیکنان می توانند در تجربیات بعدی از طریق آن بازی کنند.

بر اساس آخرین جزئیاتی که بلیزارد در مورد Diablo 4 به اشتراک گذاشته است، سازندگان این بازی محتوای قابل توجهی پس از بازی برای بازیکنانی که کمپین داستانی را کامل می کنند، آماده کرده اند. حالا بازیکنان می خواهند بدانند که با وجود نیاز به پخش مجدد کمپین با هر شخصیت در بتا و عدم وجود حالت Adventure، آیا این مکانیک در بازی اصلی تغییر می کند؟

بلیزارد در مصاحبه ای با Push Square Media توضیح داد که با یک بار کامل کردن کمپین بازی به بازیکنان این امکان را می دهد تا با شخصیت های دیگر از آن عبور کنند. به دلیل نحوه طراحی دنیای Diablo 4 و آزادی مطلق بازیکنان برای کاوش در تمام مناطق آن، افرادی که یک بار کمپین را کامل می کنند می توانند بدون نگرانی در مورد کمپین، محتوای پس از اتمام را با شخصیت های دیگر تجربه کنند. با این حال، بازیکنان باید هر فصل یک شخصیت جدید را از ابتدا سطح کنند. طبق گفته بلیزارد، حداکثر کردن یک شخصیت برابر با زمان تکمیل Battle Pass است و حدود 80 ساعت طول می کشد.

بازی Diablo 4 در تاریخ 6 ژوئن سال جاری بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S منتشر خواهد شد. بلیزارد یک رویداد به روز رسانی زنده توسعه دهندگان را در تاریخ 31 آوریل (20 آوریل) برنامه ریزی کرده است تا جزئیات بیشتری را به طرفداران ارائه دهد.

  سریال Dragon Family رکورد دانلود غیرقانونی را در سال 2022 به ثبت رساند

نظر شما درباره آخرین اخبار Diablo 4 چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید