Suicide Squad: Kill the Justice League تا سال 2024 به تعویق افتاد

Rocksteady’s Suicide Squad: Kill the Justice League دوباره به تعویق افتاد و اکنون برای اکران در فوریه 2024 برنامه ریزی شده است.

ماه گذشته گزارش هایی مبنی بر تاخیر Suicide Squad: Kill the Justice League به دلیل واکنش منفی طرفداران به آخرین نسخه دموی گیم پلی منتشر شد که احتمال تاخیر تا سال 2024 را مطرح می کرد. اکنون در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که استودیو Rocksteady با انتشار بیانیه ای جدید رسما این موضوع را تایید کرد.

استودیو Rocksteady و WB Games اعلام کردند که Suicide Squad: Kill the Justice League اکنون تقریبا یک سال دیرتر از قبل منتشر خواهد شد. تیرانداز ابرقهرمانی جهان باز برای اکران در ماه آینده برنامه ریزی شده بود، اما اکنون به 13 بهمن 1402 (2 فوریه 2024) موکول شده است.

Rocksteady گفت: “ما این تصمیم سخت اما ضروری را گرفتیم تا بهترین تجربه ممکن را به بازیکنان بدهیم.” از جامعه شگفت انگیز طرفداران ما برای حمایت بی دریغ، صبر و درک آنها سپاسگزاریم. جزئیات بیشتری در ماه های آینده منتشر می شود و ما مشتاقانه منتظر دیدار شما در متروپلیس در سال آینده هستیم.”

این اولین باری نیست که بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به تعویق افتاده است. در ابتدا قرار بود این بازی در سال 2022 منتشر شود، اما به ماه مه 2023 و سپس به فوریه 2024 موکول شد. اکنون به نظر می رسد این بازی 9 سال پس از انتشار Batman: Arkham Knight، آخرین بازی Rocksteady، در دسترس خواهد بود.

Suicide Squad: Kill the Justice League در حال حاضر در حال توسعه است و در زمان عرضه برای پلی استیشن 5، Xbox Series X. Xbox Series S و PC در حال راه اندازی هستند.

  اولین پرواز تاکسی پرنده x2 در دبی

دیدگاهتان را بنویسید