رونمایی از نسخه ارزشمند The Lord of the Rings: Gollum با تریلر جدید

The Lord of the Rings: Gollum Precious Edition شامل Lore Compendium، بیش از 100 طرح اصلی و بسته الحاقی Sindarin VO است.

Daedalic Entertainment اخیراً از پایان مراحل توسعه The Lord of the Rings: Gollum خبر داده است. حال در میان جدیدترین اخبار بازی با خبر شدیم که تریلر جدیدی از این بازی اکشن ماجراجویی منتشر شده است تا هیجان بازیکنان را افزایش دهد. علاوه بر این، اکنون امکان پیش خرید بازی برای علاقه مندان وجود دارد.

بازی The Lord of the Rings: Gollum علاوه بر نسخه استاندارد 59.99 دلاری دارای نسخه ویژه ای به نام Precious Edition است که با قیمت 69.99 دلار به فروش می رسد و محتوای زیادی را به ارمغان می آورد.

بسته الحاقی Lore Compendium اطلاعاتی در مورد تاریخچه سرزمین میانه، جزئیات رویدادها، مکان ها و بازیکنان کلیدی ارائه می دهد. بسته نمایشگاه هنر شامل بیش از 100 طرح اصلی و “رازهای توسعه بازی” است. در حالی که موسیقی متن اصلی نیز در نسخه Precious گنجانده شده است. این نسخه همچنین افزونه Sindarin VO را در اختیار بازیکنان قرار می دهد که احتمالاً الف های محلی را به بازی اضافه می کند.

بازی The Lord of the Rings: Gollum در تاریخ 4 ژوئن (25 اردیبهشت) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC برنامه ریزی شده است. کاربران نینتندو سوییچ برای تجربه بازی باید بیشتر منتظر بمانند. همانطور که این نسخه در پایان سال 2023 منتشر خواهد شد.

دانلود ویدیو آپارات

  مشخصات اصلی Red Magic 7S و 7S Pro توسط TENAA فاش شده است

دیدگاهتان را بنویسید