ساخت انیمیشن ماریو به پرفروش ترین اقتباس از بازی های ویدئویی در تاریخ سینما

همانطور که انتظار میرفت انیمیشن Super Mario Bros.

مدتی پیش انیمیشن The Super Mario Bros. این فیلم اکران خود را در باکس آفیس با ثبت رکورد افتتاحیه یک اقتباس از بازی ویدیویی و ثبت چندین رکورد دیگر آغاز کرد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، انیمیشن ماریو رکورد دیگری را شکست. انیمیشن ماریو در این آخر هفته توانست از مرز 500 میلیون دلار عبور کند و رسماً با پشت سر گذاشتن فیلم Warcraft با فروش 439 میلیون دلاری، به پردرآمدترین فیلم بازی ویدیویی تاریخ سینمای جهان تبدیل شود.

انیمیشن برادران سوپر ماریو همچنین با 474 میلیون دلار پیشی گرفتن از Ant-Man and the Wasp: Quantumania، پرفروش‌ترین فیلم سال 2023 در آمریکا و سینمای جهان شد. انیمیشن ماریو در 5 روز اول اکران خود پیش از این تبدیل به پرفروش ترین بازی ویدیویی در آمریکای شمالی شده بود و اکنون این انیمیشن با فروش بالای خود می تواند به فروش بیش از یک میلیارد دلاری دست پیدا کند.

ماجراجویی ماریو در پادشاهی قارچ از انیمیشن The Super Mario Bros.  فیلم سینما

مقاله مرتبط:

  • فیلم ها و سریال های ساخته شده در بازی از ماین کرافت تا سونیک 3

کریس پرت مثل ماریو آنیا تیلور جوی به عنوان پرنسس هلو، چارلی دی مثل لوئیجی جک بلک به عنوان Bowser، کیگان-مایکل کی مثل تاد ست روگن مثل خر کونگ، فرد ارمیسن مانند کرانکی کونگ، کوین مایکل ریچاردسون در نقش مکمل، سباستین مانیسکالکو در نقش فورمن اسپایک و چارلز مارتین، از جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن The Super Mario Bros نقش صداپیشه را ایفا کردند. فیلم حاضر و صداگذاری شده است.

آرون هوروث و مایکل جنیک که قبلاً فیلمنامه Teen Titans GO را کارگردانی و نوشته بود! To the Movies کارگردانی انیمیشن ماریو را بر اساس فیلمنامه ای بر عهده دارد متیو فوگل با سابقه نگارش فیلمنامه The Lego Movie 2: The Second Part و Minions: The Rise of Gru انیمیشن. Illumination Entertainment با همکاری نینتندو و با نظارت کامل شیگرو میاموتوخالق ماریو انیمیشن ماریو را تولید کرده است.

  اسپیس ایکس به زودی قابلیت اتصال مستقیم گوشی به Starlink را فراهم می کند!

دیدگاهتان را بنویسید