شرکت Remedy لوگوی جدید خود را معرفی کرد

طی آخرین اخبار در مورد این بازی، شرکت Remedy Entertainment از لوگوی جدید خود رونمایی کرد.

شرکت Remedy به ویژه در چند سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است و در حال حاضر چندین پروژه بزرگ و بسیار مورد انتظار در حال توسعه برای ارائه به بازیکنان در آینده دارد. اکنون این توسعه دهنده در کنار جاه طلبی های آینده خود تصمیم گرفته است که لوگوی قدیمی خود را با لوگوی جدیدی که 20 سال از آن استفاده کرده است جایگزین کند.

توماس پوها، مدیر ارتباطات Remedi، درباره رونمایی از لوگوی جدید توضیح داد: گلوله ای که در حرف R استفاده شده در لوگوی قدیمی نشان دهنده دوران موفق ما با سری Max Payne است، اما اکنون ما بسیار بزرگتر از یک بازی ساز هستیم. ما انتخاب گسترده ای از بازی های جدید و قدیمی داریم. زمان آن رسیده بود که هویت بصری خود را به‌روزرسانی و بازتعریف کنیم تا موفقیت بیشتری به ارمغان بیاوریم، تکامل خود را در طول سال‌ها نشان دهیم و دیدگاه خود را برای Remedy امروز بهتر بیان کنیم.»

لوگوی جدید Remedi

Remedy Entertainment در حال حاضر در حال توسعه تعدادی از عناوین مهم است و امیدوار است هر سال یک بازی جدید منتشر کند. اولین بازی Alan Wake 2 است که به عنوان یک بازی ترسناک کامل توصیف می شود و باید امسال برای بازیکنان عرضه شود. علاوه بر این، Remedy در حال کار بر روی دو پروژه از سری Control است، Project Condor، یک اسپین آف co-op، و Control 2، یک دنباله تک نفره. در همین حال، Remedy با Tencent برای کار بر روی یک بازی تیراندازی چندنفره رایگان با کد Vanguard همکاری کرده است. علاوه بر این، Remedy در حال بازسازی دو سری اول Max Payne با همکاری Rockstar است.

  ایسوس از گوشی های گیمینگ «Rogue Phone 6D» و «Rogue Phone 6D Ultimate» رونمایی کرد.

شما می توانید نظر خود را در مورد آخرین اخبار دنیای بازی با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید