مایکروسافت آپدیت ویندوز 11 را برای هولولنز 2 منتشر کرده است


مایکروسافت به تدریج به‌روزرسانی رایگان ویندوز 11 را برای هدست واقعیت ترکیبی هولولنز 2 منتشر خواهد کرد. این به‌روزرسانی پشتیبانی مداوم از پلتفرم، به‌روزرسانی‌های امنیتی ماهانه و عملکرد بهینه‌تر را برای این دستگاه فراهم می‌کند.

از جمله ویژگی‌های جدید به‌روزرسانی جدید HoloLens 2، ابزارهای توسعه‌دهنده مانند Microsoft Edge WebView2 است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد HTML، CSS و JavaScript را در برنامه‌های بومی روی هدست اجرا کنند.

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی، حاشیه نویسی های سه بعدی است که به کاربران اجازه می دهد هر چیزی را که در اطراف خود می بینند، حاشیه نویسی کنند. از یک سطح یا جسم گرفته تا هر جای دیگری در کادر.

هولولنز 2

مایکروسافت همچنین در این به‌روزرسانی یک حالت محدود را به HoloLens 2 اضافه کرده است که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد محتوای نمایش داده شده در هدست واقعیت ترکیبی را کنترل کنند.

طبق گفته مایکروسافت، کاربران هولولنز 2 همچنان می‌توانند روی ویندوز 10 بمانند، اما اگر می‌خواهند از این هدست با سیستم‌عامل جدیدتری استفاده کنند، فقط باید به قسمت بررسی به‌روزرسانی‌ها در بخش Update and Security تنظیمات دستگاه بروند.


  Dead Island 2، پیش خرید جایزه در تابستان امسال منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید