مشاهده انیمیشن Mummies The Adventures of the Mummies in London

انیمیشن مومیایی ها با نشان دادن ماجراجویی های مومیایی ها در زمان حال، ایده جالبی را ارائه می دهند، اما چقدر در اجرای این ایده موفق است؟

مقاله مرتبط:

  • بهترین انیمیشن های سال 2023 که منتظر آنها هستیم از مرد عنکبوتی تا آرزو

انیمیشن مومیایی ها جدیدترین محصول بخش انیمیشن برادران وارنر است که مدتی است با کیفیت منتشر می کند. این انیمیشن داستان سه مومیایی را دنبال می کند که مجبور می شوند شهر مخفی و باستانی خود را در زمان حال ترک کنند تا حلقه سلطنتی دزدیده شده توسط یک باستان شناس بلندپایه را پیدا کنند و اکنون در لندن امروزی هستند و به دنبال حلقه می گردند. راهی برای بازگشت بیابند در زادگاهشان باید با مشکلات ناشناخته ای روبرو شوند و ببینند هدفشان برای آینده شان چیست.

اگرچه در دوره‌ای هستیم که ایده‌های جدید و متفاوت زیادی را نمی‌بینیم، اما حتی یک تغییر کوچک یا معرفی یک موضوع جدید می‌تواند جلوه و حس جدیدی به یک اثر بدهد. انیمیشن مومیایی ها ایده و موضوع جدیدی نخواهند داشت، اما نمایش دنیایی پر از مومیایی و قرار دادن چند مومیایی در لندن می تواند ایده نسبتا جدیدی باشد که می تواند توجه ما را به خود جلب کند و تجربه نسبتا متفاوتی را به ما بدهد.

مومیایی ها در لندن در انیمیشن مومیایی ها

انیمیشن مومیایی از ابتدا یک نکته را ثابت می کند و آن اینکه مهم نیست ایده جدید یا نسبتا متفاوتی داشته باشید، اما اگر نتوانید از آن به درستی استفاده کنید، مهم نیست که در نهایت به یک ایده جدید برسید. کار کلیشه ای یا یک ایده جدید.Be. اگرچه انیمیشن مومیایی در تاریخچه خود ایده جالبی دارد، اما متاسفانه از کاربرد درست آن اطلاعی نداریم و خیلی سریع انیمیشن ایده جذاب خود را با اثری جایگزین می کند که مشخصا برای کودکان تحت فشار ساخته شده است.

  نام فیلم New Planet of the Apes، بازیگران و تاریخ انتشار اولین تصویر منتشر می شود

اگرچه تمرکز مومیایی ها روی دو مومیایی عاشق است، اما هیچ رابطه آشکاری در طول ماجراجویی لندن ایجاد نمی شود.

بدیهی است که هدف انیمیشن برای کودکان است و نباید انتظار انیمیشنی برای بزرگسالان داشته باشیم، اما کل انیمیشن به گونه ای است که بیننده در حین تماشای آن احساس می کند که سازندگان انیمیشن به سادگی مجبور شده اند به هر شکل ممکن انیمیشن را متوقف کنند. اگرچه انیمیشن شروع جالبی دارد اما مسیری که به تدریج طی می کند بیننده را جذب نمی کند. بسیاری از اتفاقات انیمیشن خارج از دنیای مومیایی ها رخ می دهد که باعث می شود جذابیت اولیه و کنجکاوی ما نسبت به دنیای جالبش را از دست بدهد.

اما انیمیشن مومیایی ها دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که ما در هنگام ورود به لندن انتظار داریم. در ابتدا شاهد خلق جوک های متعددی از ناآشنایی مومیایی ها با تکنولوژی تا انتها هستیم، کودکی که به سرعت پیچیده می شود، روندی که همه ما انتظارش را داریم، پایانی کاملاً قابل پیش بینی و شخصیت های بسیار نامناسبی که در طول دوره نمایش ظاهر می شوند. مناسبت ها. اما قسمت اصلی داستان مومیایی ها درباره دو شخصیت اصلی آن است که در این ماجراجویی غیرعادی عاشق یکدیگر خواهند شد.

بچه مومیایی و بچه کروکودیل در انیمیشن مومیایی ها

البته این عشق را از ابتدا می توان پیش بینی کرد و انیمیشن راه غیرعادی تری را برای اثبات عشق خود انتخاب می کند، اما نکته جالب در داستان این است که در طول اتفاقات آن، در واقع هیچ رابطه خاصی ایجاد نمی شود. مشکل اینجاست که در طول وقایع انیمیشن «مومیایی ها» شاهد تلاش این دو شخصیت هستیم تا ابتدا حلقه پادشاه را پیدا کنند و راهی برای بازگشت به خانه پیدا کنند. بعد، شاهزاده خانم مومیایی سعی می کند رویای خود را برای خواننده شدن برآورده کند.

  مهمترین ویژگی های جدید توییتر

در همین حال، راننده سابق کالسکه هنوز در بیشتر رویدادهای انیمیشن The Mummies ترس از آخرین مسابقه خود را تسخیر کرده است. وقتی همه این اتفاقات را کنار هم می گذاریم، حقیقت این است که نمی فهمیم جرقه عشق بین این دو شخصیت در کدام قسمت به وجود آمده است. درست است که هر بیننده ای به راحتی می تواند از دعواها و مشاجرات این دو شخصیت به این نتیجه برسد که این دو شخصیت در نهایت عاشق یکدیگر خواهند شد، اما باز هم باید اتفاقی برای این رابطه بیفتد.

بنابراین، در داستان انیمیشن مومیایی ها هیچ گونه شخصیت سازی نمی بینیم و همچنین شخصیت شرور انیمیشن که یک باستان شناس است کاملاً ناامید کننده به نظر می رسد. او تیمی کاملاً بی عرضه دارد و کاملاً به مادرش وابسته است، اما همچنان این توانایی را دارد که وارد دنیای مومیایی شود و از آن بدزدد و آنها را به راحتی شکست دهد. در کل شخصیت های انیمیشن حرفی برای گفتن ندارند و تنها کسانی هستند که باید داستان را جلو ببرند و به انتها برسانند.

عاشق و عاشق مومیایی در پشت صحنه تئاتر زنده در انیمیشن مومیایی ها

از طرفی شاهد جوک های انیمیشن مومیایی هستیم که تا حد زیادی می تواند نقطه قوت آن باشد. انیمیشن مومیایی از نظر فنی حرف چندانی برای گفتن ندارد و یک کار کاملاً متوسط ​​کم هزینه است که برادران وارنر فقط برای گروهی خاص به آن نگاه می کنند و طراحی شخصیت و دنیای او را به ساده ترین شکل و بدون خلاقیت می بینیم. اما این انیمیشن تا حد زیادی هم بخش فنی و هم قسمت داستانی را در بخش کمدی جبران کرده است و در واقع شوخی های آن می تواند تا حدود زیادی ناجی انیمیشن باشد.

  تیک آبی پولی اینستاگرام و فیسبوک در دسترس کاربران بیشتری قرار گرفته است

جوک های مومیایی کارتونی کاملا ساده و کلیشه ای هستند، اما می توانند برای کودکان بسیار جذاب باشند.

جوک های انیمیشن مومیایی هوشمندانه یا بدیع نیستند و کاملاً کلیشه ای و قابل پیش بینی به نظر می رسند، اما از آنجایی که هدف آن ها جذب کودکان است، سازندگان آن را به شکلی ساده و قابل درک به تصویر کشیده اند تا برای آنها جذاب باشد. ما همچنین یک تمساح بامزه را می بینیم که شبیه یک سگ است و حداقل در مقایسه با شخصیت های اصلی آن شخصیت بسیار جالب تری است که برای کودکان جذابیت دارد. انیمیشن مومیایی ها در نهایت به اثری تبدیل می شود که اصلا از ایده نسبتا جالب خود استفاده نمی کند و در همان ابتدا خیلی زود آن را رها می کند.

اما با توجه به اینکه انیمیشن زمان کمی دارد و زیر 90 دقیقه است، روند سریع آن به ما این امکان را می دهد که شاهد انیمیشن سریعی باشیم که باعث می شود تماشای آن حداقل بیننده را خسته نکند و زمان زیادی را صرف کند. در نهایت، انیمیشن The Mummies ممکن است به هدف خود برای جذب کودکان و شاید حتی سرگرم کردن یک خانواده دست یابد، اما کار خاصی که ممکن است از آن انتظار داشته باشیم را انجام نخواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید