آگهی های شغلی Hanger 13 به عناصر مخفی کاری و چند نفره Mafia 4 می پردازد

آگهی‌های شغلی جدید از استودیو Hanger 13 به حضور عناصر مخفی کاری و چند نفره در قسمت بعدی سری بازی‌های اوباش اشاره می‌کند.

استودیو Hanger 13 لیست های شغلی جدیدی را منتشر کرده است که به حضور عناصر زنده چند نفره در بازی معرفی نشده Mafia 4 اشاره دارد. این استودیو به دنبال یک طراح ارشد سیستم برای کار در برایتون انگلستان است که در پروژه های AAA کار کرده و ترجیحاً دارای تجربه باشد. در توسعه بازی های چند نفره و طراحی سرویس های زنده. علاوه بر این، داوطلب باید با سیستم های اقتصادی و طراحی آنها آشنا باشد.

سایر آگهی‌های شغلی به وجود چرخه‌های مخفی کاری و مبارزاتی در بازی بعدی مافیا اشاره می‌کنند، که احتمالاً به این معنی است که مخفی کاری نقش بزرگ‌تری در Mafia 4 نسبت به قسمت‌های قبلی این سری بازی می‌کند. چندی پیش، Hangar 13 آگهی دیگری برای سمت تولیدکننده اجرایی در لینکدین منتشر کرد که به استخدام شخصی برای کمک به توسعه یک سری بازی‌های کلیدی اشاره داشت. قطعه ای که خیلی ها آن را مجموعه اوباش می دانند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Mafia 4 احتمالاً در سیسیل اتفاق می‌افتد و در اواخر قرن بیستم شاهد داستان‌های سوءاستفاده‌های خانواده دان سالیری است. بدیهی است که این بازی شباهت بیشتری به دو نسخه اول مافیا دارد و بیشتر خطی خواهد بود. بازی Mafia 3 به عنوان نسخه نهایی سری Mafia در سال 2016 منتشر شد; با این حال، نسخه های بهبود یافته هر سه بازی مافیا در سال های اخیر منتشر شده است که Mafia 1 بیشترین تغییرات را داشته است.

  پایان فیلمبرداری فصل دوم سریال ریچر

دیدگاهتان را بنویسید