امکان ارجاع دانا برک به نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3

شاید دانا برک، خواننده و صداپیشه استرالیایی که سابقه اجرا و خوانندگی برخی از موسیقی های سری بازی Metal Gear Solid را دارد، با انتشار تصویری در توییتر به بازسازی MGS 3 اشاره کرده باشد.

همانطور که شما دوستان عزیز زومجی اطلاع دارید، نسخه بازسازی شده بازی Silent Hill 2 در پاییز سال گذشته به صورت رسمی ارائه شد؛ محصولی که برای کاربران پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. پس از تایید ساخت این بازی توسط کونامی، شایعات بیشتری در فضای مجازی مبنی بر ساخت نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 شنیده شد.حالا اتفاق جدیدی افتاده که مربوط به Metal Gear Solid 3: Snake Eater نیست.

در سال های اخیر همیشه اخبار و شایعات زیادی در مورد این پروژه شنیده می شود. افشاگران و خودی های معتبر ادعا می کنند که شنیده اند که بازسازی Snake Eater که یکی از موفق ترین نسخه های این فرنچایز به حساب می آید، همراه با دیگر پروژه های Metal Gear در دست ساخت است. در حال حاضر در جریان آخرین اخبار از دنیای بازی، بدیهی است دانا برکخواننده و صداپیشه استرالیایی به طور غیرمستقیم به نقشی در بازسازی متال گیر سالید 3 اشاره کرد.

این مرد اخیراً عکسی را در حساب توییتر خود با عنوان ضبط در حال انجام است. جالب است بدانید در تصویر منتشر شده، دانا برک گرین کارتی با عنوان مار خوار در دست دارد. از طرفی در پایین نقشه تصویر یک روباه را می بینیم که توجه افراد آشنا به سری متال گیر را به خود جلب می کند.

  انتشار ارتقاء نسل نهم بازی Dark Pictures: Man of Medan و Little Hope

دانا برک و موسیقی Metal Gear Solid 3: Snake Eater

سپس باید گفت که دو سال پیش بر اساس یافته های یک حساب کاربری توئیتر با نام FaizShaikh7681، صفحه لینکدین یکی از کارمندان سابق استودیو Virtuous، اشاره کرد که این استودیو در حال بازسازی یک بازی AAA است. بسیاری از افراد این پروژه اعلام نشده را به بازسازی MGS 3 مرتبط کرده اند.

برک تصاویر دیگری نیز منتشر کرد. در یکی از تصاویر یک نقطه وجود دارد. یکی از کاربران توییتر به نام zxSOLIDxSNAKEzx روی عکس زوم کرد و صفحه‌ای با متن بازی Metal Gear Solid 3 مشاهده کرد. می‌توانید ادامه دهید. این رابطه تصاویر منتشر شده را ببینید.

به نظر شما عزیزم نسخه اصلی این بازی رو امتحان کردی؟ آیا با بازسازی او موافقید؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید