تاخیر احتمالی بازی Suicide Squad به دلیل تجدید نظر یا حذف اتصال مداوم اینترنت

Jez Corden ادعا می کند که یکی از دلایل تاخیر Suicide Squad: Kill The Justice League، اصلاح یا حذف مولفه اتصال ثابت اینترنت است.

در میان آخرین اخبار بازی، این را باخبر شدیم جز برش از رسانه Windows Central، یکی از دلایل تاخیر در بازی Suicide Squad: Kill The Justice League، اصلاح اتصال مداوم اینترنت است. استودیوی Rocksteady اخیرا اعلام کرده است که این بازی اکشن ماجراجویی در ماه آینده در دسترس نخواهد بود، اما در تاریخ 13 بهمن 1402 (2 فوریه 2024) برای پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series S و PC گنجانده شده است.

ژز کوردن با انتشار توییتی جدید دلیل تاخیر تقریباً یک ساله بازی Suicide Squad: Kill The Justice League را فاش کرد: شنیده ها نشان می دهد که یکی از دلایل تاخیر در Suicide Squad اصلاح یا حذف اتصال مداوم اینترنت است. بعد از اینکه در اوایل سال جاری در یک نمایشگاه بزرگ نمایش داده شد، بازی با واکنش بسیاری از بازیکنان مواجه شد که از آن انتقاد کردند که مانند یک تیرانداز سطح پایین با عناصر لایو اکشن عمل می کند.

البته شاید طرفداران نباید انتظار تغییر شخصیت در Suicide Squad: Kill The Justice League را داشته باشند. جیسون شرایر قبل از تأخیر انتشار Suicide Squad، رسانه بلومبرگ اعلام کرد که در صورت تاخیر، هسته اصلی بازی تغییر نخواهد کرد. از آنجایی که ایجاد تغییرات گسترده در تمام مکانیک های بازی زمان زیادی می برد، به نظر می رسد تاخیر اخیر بیشتر برای بهینه سازی باشد. با این حال، این موارد هنوز به طور رسمی توسط Rocksteady تایید نشده است.

  Legalny Hazard W Polsce Na Przykładzie Vulkan Vegas I Innych Kasyn

دیدگاهتان را بنویسید