ساخت سوزومه چهارمین انیمیشن پرفروش تاریخ سینما

پس از انتشار جهانی انیمه Suzume، این انیمه همچنان به فروش بسیار خوب خود ادامه می دهد و رکوردهای جدیدی را به ثبت می رساند.

از زمان اکران انیمه سوزوم در نوامبر گذشته در ژاپن، این انیمه توانسته به رتبه چهاردهمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای ژاپن برسد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونانیمه Suzume شروع قدرتمندی در باکس آفیس جهانی داشت. در حالی که انیمیشن The Super Mario Bros. این فیلم همچنان به فروش قوی خود در گیشه ادامه می دهد، اکران انیمه سوزوم در باکس آفیس جهانی آغاز شد و با پشت سر گذاشتن انیمه One Piece Film Red به چهارمین انیمیشن پرفروش تاریخ سینما تبدیل شد.

انیمه Suzume تاکنون بیش از 256.18 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخته است که 104.89 میلیون دلار از این فروش تنها به باکس آفیس چین تعلق دارد. علاوه بر این، انیمه Suzume تا به امروز 107.44 میلیون دلار در ژاپن فروخته است و همچنان در حال فروش است. انتظار می رود این هفته فروش انیمه Suzume در چین از فروش آن در ژاپن پیشی بگیرد و چین را به پرفروش ترین بازار این انیمیشن محبوب و تحسین شده تبدیل کند. با این حال، رقیب بعدی انیمه سوزوم، Your Name است، یکی دیگر از ساخته های ماکوتو شینکای با فروش 382 میلیون دلاری.

سوزومه از یافتن دری جادویی در انیمه سوزوم شگفت زده و می ترسد

انیمه Suzume که در آمریکا 5 میلیون دلار فروخت و در مقایسه با سایر بازارها عملکرد ناامیدکننده ای داشت، توانست 36.2 میلیون دلار در باکس آفیس کره جنوبی بفروشد و از فروش 35.7 میلیون دلاری انیمیشن The First Slam Dunk پیشی بگیرد و به پرفروش ترین تبدیل شود. فیلمی محصول ژاپن در کره جنوبی. علاوه بر این، فروش انیمه Suzume از مجموع فروش فیلم Avatar: The Way of Water با فروش 36.199 میلیون دلار در کره جنوبی پیشی گرفت.

  انتشار جزئیات جدیدی از شخصیت های بازی Horizon Call of the Mountain

انیمه جدید سوزوم ماکوتو شینکای، او انیمه Your Name و انیمیشن Weathering With You را کارگردانی کرد که در نوامبر امسال در ژاپن منتشر شد. نانوکا هارا به عنوان سوزومه ایواتو، هوکوتو ماتسومورا، اری فوکاتسو، شوتا سامتانی، سیری ایتو، کانا هانازاوا، ماتسوموتو کوشیرو IX، ریونوسوکه کامیکی، ایمی، کوتونه هاناسه و ان یامانه از جمله صداپیشگان انیمه سوزومه هستند.

انیمه سوزوم داستان دختر 17 ساله ای به نام سوزومه را دنبال می کند که در یک شهر آرام در کیوشو زندگی می کند. یک روز مسافر جوانی به او می گوید که به دنبال دری می گردد و این در زندگی او را برای همیشه تغییر می دهد. او مرد جوان را به سمت کوه ها دنبال می کند که در آن یک دروازه قدیمی وجود دارد که توسط ساختمان های مدرن احاطه شده است و این آغاز سفر مرموز سوزومه است.

دیدگاهتان را بنویسید