شایعه: نتفلیکس به دنبال ساخت نسخه آمریکایی این بازی اکشن به کارگردانی دیوید فینچر است.

طبق شایعات جدید، نتفلیکس می خواهد نسخه آمریکایی مجموعه بازی های ترکیبی را تولید کند و آنها به دنبال پیوستن دیوید فینچر به این پروژه هستند.

پس از موفقیت عظیم سریال Squid Game و تبدیل شدن به محبوب ترین سریال نتفلیکس، فصل دوم این سریال هم اکنون در دست ساخت است، اما اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ممکن است در آینده نسخه های بیشتری از سری بازی های ترکیبی ساخته شود. جف اسنایدر، فیلمساز، می گوید شنیده ام که نتفلیکس علاقه زیادی به ساخت نسخه آمریکایی بازی Squid Game دارد و در تلاش است تا دیوید فینچر را به تهیه کنندگی و کارگردانی آن وادار کند.

دیوید فینچر در پشت صحنه با دوربین

در حال حاضر مشخص نیست که آیا فینچر، کارگردان Se7en، Fight Club، The Girl with the Dragon Tattoo و Gone Girl، که پیش از این با نتفلیکس در فیلم House of Cards، Mindhunter and Love، Death and Robots و فیلم Mank همکاری داشته است یا خیر، همکاری داشته است یا خیر. آیا او علاقه مند به شرکت در اقتباس غربی بازی مرگ است یا خیر، اما نتفلیکس علاقه زیادی به حضور فینچر در این پروژه احتمالی دارد، اما اسنایدر می گوید هیچ چیزی قطعی نشده است و باید منتظر اطلاعات بیشتر بود.

سریال Squid Game در 4 هفته اول پخش آن در سال 2021 بیش از 1.65 میلیارد ساعت توسط کاربران نتفلیکس تماشا شد و آن را به پربیننده ترین برنامه نتفلیکس در تاریخ این شبکه تبدیل کرد. نت‌فلیکس همچنین سریال Squid Game: The Challenge را بر اساس این سریال تولید می‌کند که در طول تولید خود، اسپین‌آف‌های زیادی داشته است. دیوید فینچر اخیراً دوباره با فیلم نتفلیکس The Killer همکاری کرده است مایکل فاسبندر و تیلدا سوینتون کارگردانی کرده است

  کلبه های چوبی کرم پروانه

فیلم قاتل در تاریخ 10 نوامبر 2023 (19 آبان 1402) از نتفلیکس اکران خواهد شد. فینچر و نتفلیکس نیز برای ساخت فیلم دیگری قرارداد دارند.

دیدگاهتان را بنویسید