شناسایی یکی از بازیگران اصلی لیلو و استیچ دیزنی

والت دیزنی اخیراً بازیگری را برای بازی در نقش نانی، خواهر شخصیت لیلو در لیلو و استیچ انتخاب کرده است.

والت دیزنی بازسازی لایو اکشن لیلو و استیچ در دست ساخت است. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونیک بازیگر دیگر به این فیلم لایو اکشن اضافه شده است. سیدنی الیزابت آگودونگ که در یک قسمت از NCIS، دو قسمت از On My Block و فیلم Infamously in Love بازی کرد، پس از توافق با والت دیزنی به جمع بازیگران لیلو و استیچ اضافه شد، گفته می شود که آگودونگ در نقش خواهر نانی بازی خواهد کرد. از قهرمان بازی Lilo در Lilo and Stitch.

سیدنی الیزابت آگودونگ و نانی

مایا کیلوها قرار است در نقش لیلو در لیلو و استیچ بازی کند و پیش از این، زک گالیفیناکیس، بازیگر سریال The Hangover، برای ایفای نقشی نامشخص به گروه بازیگران لیلو و استیچ اضافه شده بود. کمپ فلیشرکارگردان فیلم Marcel the Shell with Shoes On کارگردانی فیلم Lilo and Stitch را بر عهده دارد و این فیلم اکشن زنده از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

با این حال، هنوز هم این امکان وجود دارد که Lilo و Stitch به‌جای سرویس‌های استریم در پی تغییرات سیاست اخیر دیزنی در سینماها اکران شوند. کریس برایت وظیفه نگارش فیلمنامه لیلو و استیچ را بر عهده دارد. دن لین و جاناتان ایریک که قبلاً به عنوان تهیه کننده در فیلم علاءالدین با دیزنی کار کرده بود، لیلو و استیچ را تهیه می کند. Lilo and Stitch داستان یک دختر هاوایی به نام لیلو را روایت می کند.

او یک حیوان خانگی غیرمعمول را می پذیرد که در واقع یک فراری با ابرقدرت ها به نام استیچ است و ما همچنان شاهد دوستی عمیق بین آن دو هستیم. انیمیشن Lilo & Stitch محصول استودیو انیمیشن والت دیزنی در سال 2002 اکران شد و این انیمیشن که با نظرات و واکنش های مثبت مخاطبان و منتقدان روبه رو شد، توانست بیش از 273.1 میلیون دلار در گیشه بفروشد و نامزد جایزه شود. اسکار بهترین انیمیشن سال.

  هواوی باند 8 معرفی شد; محصولی آشنا با ویژگی های به روزتر

دیدگاهتان را بنویسید