شیائومی 13 اولترا تا 60 دقیقه با 1 درصد شارژ باتری دوام می آورد

شیائومی 13 اولترا به طور رسمی در 19 آوریل (29 آوریل) معرفی خواهد شد و شیائومی همچنان به انتشار اطلاعات رسمی در مورد آن قبل از رونمایی ادامه می دهد. حالا چینی ها تصمیم گرفته اند تا اطلاعاتی درباره شارژ این پرچمدار با علاقه مندان به اشتراک بگذارند.

60 دقیقه شارژ با 1 درصد شارژ باتری

شیائومی در پرچمدار آینده خود از تراشه های Surge P2 و Surge G1 استفاده خواهد کرد که هر دو توسط خود شیائومی توسعه یافته اند. ما در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد تراشه Surge G1 داریم، اما می دانیم که Surge P2 جایگزینی برای Surge P1 است که در سری Xiaomi 12 استفاده می شود. به گفته شیائومی، تراشه Surge P2 به بهبود مدیریت حرارتی و همچنین به بهبود کیفیت کمک می کند. راندمان شارژ دستگاه

سئو کول

تراشه های به کار رفته در گوشی شیائومی 13 اولترا باعث بهبود شارژدهی این گوشی پرچمدار خواهد شد. یکی از این پیشرفت ها امکان استفاده از گوشی به مدت 60 دقیقه با شارژ باتری 1 درصدی است. البته باید گفت که این قابلیت تنها در حالت اضطراری باتری در اختیار کاربران قرار می گیرد.

شیائومی 13 اولترا، مانند سلف خود شیائومی 12 اس اولترا، مجهز به دوربین قدرتمندی است که با همکاری لایکا ساخته شده است. سنسور اصلی این دستگاه یک سنسور 50 مگاپیکسلی 1 اینچی سونی IMX989 خواهد بود که سنسور 50 اینچی IMX858 سونی را همراهی خواهد کرد. مانند اکثر پرچمداران اندرویدی سال 2023، این دستگاه نیز از تراشه نسل دوم اسنپدراگون 8 بهره می برد.

منبع: دیجیاتو

  یک لپ تاپ با دو صفحه نمایش "Lenovo Yoga Book 9i" ارائه شد. [CES 2023]

دیدگاهتان را بنویسید