طرفداران امیدوارند دنباله ای برای Kingdom Come: Deliverance ساخته شود

یک آگهی کاری باعث شد طرفداران دنباله آن بسازند Kingdom Come: Hope for Reliverance.

پس از توییتی از استودیو Warhorse، طرفداران به این بازی امیدوار هستند Kingdom Come: Deliverance 2 هستند. این استودیو اعلام کرده که در حال توسعه بازی جدید خود است و همچنین به دنبال استخدام یک طراح سینمایی است.

مدتی است که در مورد ادامه بازی 2018 شایعه شده است. اما سازنده هنوز چیزی را تایید یا تکذیب نکرده است. یک گزارش مالی از Embriser Group که از سال 2019 مالک Warhorse است، می گوید که در حال کار بر روی دنباله احتمالی است که طرفداران حدس می زنند Kingdom Come: Deliverance 2 باشد.

استودیوی تولید در توییتی نوشت: «برای پروژه جدیدمان به دنبال یک فیلمبردار با استعداد با مهارت های تدوین و کارگردانی عالی هستیم. ما به همراه انیماتورها، طراحان، هنرمندان VFX و طراحان صدا، صحنه‌هایی با کیفیت AAA پر از طنز، اکشن، هیجان و صحنه‌های خاص می‌سازیم که در استودیوهای بازی‌سازی دیگر دیده نمی‌شوند.

بازی پادشاهی بیا: رهایی بنقدهای متوسطی از منتقدان دریافت کرد و در مورد دقت تاریخی آن بحث و جدل هایی وجود داشت 5 میلیون نسخه تا ژوئن 2022 به فروش می رسد.لازم به ذکر است که این بازی بخشی از کاتالوگ PlayStation Plus Extra and Premium است که در اردیبهشت ماه از این سرویس حذف خواهد شد.

  Ubisoft توسعه Project Q را لغو کرد

دیدگاهتان را بنویسید