LG Wing بالاخره به اندروید 13 ارتقا یافت


ال جی برای چندین سال از صنعت تولید گوشی کناره گیری کرد و دیگر هیچ گوشی هوشمندی عرضه نمی کند. اما قبل از اینکه این شرکت کره ای خط تولید گوشی های خود را متوقف کند، گوشی جالبی به نام LG Wing منتشر کرد که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرد.

LG Wing یک گوشی فوق العاده جالب است که در سال 2020 و در آخرین روزهای تجارت گوشی های هوشمند ال جی به بازار عرضه شد. این اولین و متأسفانه تنها دستگاه منتشر شده در سری «Explorer» بود که ال‌جی قصد داشت از آن به عنوان یک پلتفرم جدید برای آزمایش ایده‌های جدید جسورانه خود و احیای تجارت تلفن همراه خود استفاده کند. اما همه ما می دانیم که هرگز چنین اتفاقی نیفتاده است و اتفاقاً این چیزی است که LG Wing را به یک گوشی نوستالژیک و خاطره انگیز تبدیل کرده است.

بال ال جی

پس از گذشت سه سال از عرضه ال جی وینگ، این شرکت کره ای آپدیت اندروید 13 این گوشی را در کشور خود منتشر کرده و قصد دارد به زودی آن را در سایر کشورها نیز عرضه کند. این آپدیت جدید علاوه بر ارتقای سیستم عامل به اندروید 13، تغییرات زیر را نیز به همراه دارد:

  • نمادهای میانبر مدیریت دستگاه نیز می توانند در صفحه قفل نمایش داده شوند.
  • ویژگی های مشاهده، اشتراک گذاری و ویرایش متن برای متون یا تصاویر کپی شده اضافه شده است.
  • می توانید برنامه هایی را که در حال اجرا هستند در پنجره اعلان وضعیت بررسی و متوقف کنید.
  • کار با چندین پنجره به طور همزمان آسان تر است.
  • کنترل‌های موسیقی و ویدیو بهبود یافته در پنجره اعلان وضعیت نمایش داده می‌شود.
  • امکان تنظیم مجوز اعلان برای هر برنامه به طور جداگانه ارائه شده است.
  انتشار تریلر جدید گیم پلی بازی RPG Nightingale

بال ال جی

این احتمالا آخرین به‌روزرسانی بزرگ برای LG Wing خواهد بود که در ابتدا با اندروید 10 عرضه شد. در سال‌های 2019 و 2020، ال‌جی وعده سه به‌روزرسانی بزرگ را برای مدل‌های منتخب خود، مانند LG Velvet و LG V60 که قبلاً اندروید 13 را دریافت کرده بود، داده بود. و در واقع کار شما را تمام کردند. حالا گوشی ال جی وینگ به این لیست اضافه شده است.

اگر مدل طراحی LG Wing را به خاطر ندارید، باید بگوییم که این گوشی به لطف صفحه نمایش مستطیلی ثانویه و چرخش اصلی خود، در زمینه اجرای همزمان چند برنامه به خوبی کار می کند. صفحه نمایش اما علاوه بر آن، فیلمبرداری شگفت انگیز با قابلیت های گیمبال پیشرفته را نیز ارائه می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید