امکان تغییر در رویکرد مارول و کوین فایج برای استخدام کارگردان برای فیلم‌های آینده MCU

شایعه شده است که استودیوی مارول و کوین فایج در حال تغییر رویکرد خود برای استخدام کارگردانان و سایر کارکنان خلاق برای فیلم‌های آینده هستند.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول فراز و نشیب های زیادی داشته است و Eternals اولین فیلم دنیای سینمایی مارول است که در وب سایت Rotten Tomatoes رتبه Rotten Tomatoes را به خود اختصاص داده است و واکنش ها نسبت به این مجموعه در سال گذشته چندان مثبت نبوده است. همچنین، فاز پنجم MCU با فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania و سپس اخراج و خروج ویکتوریا آلونسو از مارول استودیوز شروع خوبی نداشت. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونفرصتی برای ایجاد تغییرات در آثار آینده دنیای سینمایی مارول وجود دارد.

در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست The Hot Mic، جف اسنایدر، یکی از آشنایان مشهور سینما، گفت که در حالی که بازگشت باب ایگر به دیزنی باعث تغییراتی در برنامه‌های آینده این شرکت شده است، کوین فایگی، رئیس استودیو مارول نیز احتمالاً نگرش خود را تغییر خواهد داد. و برنامه‌ریزی می‌کند. او گفت که Feige اکنون ممکن است به دنبال کارگردانان مستقر و جاافتاده‌تری باشد تا کارگردانان جدید و با استعداد و افراد خلاق.

کوین فایج روی فرش قرمز بیوه سیاه مارول

او گفت که Feige می‌خواهد افراد مستعدتر و با تجربه‌تری را به جای افراد با استعداد و کمتر شناخته شده جذب و استخدام کند. به نظر می رسد که Feige و Marvel Studios در نظر دارند تا فیلم های آینده بیشتری را به کارگردانان مشهور با تجربه بلاک باستر بیشتری بدهند. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و مشخص نیست که Feige به دنبال استخدام چه گروهی از کارگردانان است.

  آیفون 14 دارای 2 ترابایت فضای ذخیره سازی خواهد بود!

اما سال گذشته، جاستین کرول از Deadline درباره کارگردان بعدی Fantastic Four گفت که فایگی در نظر دارد پس از تجربیات خوبش با فیلم Don’t Medddle به کارگردانی سام ریمی، فیلم را به کسی که مرتباً به او اعتماد دارد واگذار کند. مت Shakman در نهایت وظیفه کارگردانی ریبوت Fantastic Four را بر عهده گرفت و در حالی که او فاقد تجربه رایمی بود، توسط Feige و Marvel به عنوان یک معتمد توصیف شد.

دیدگاهتان را بنویسید