بزرگترین آپدیت اپل واچ از سال 2015، آپدیت watchOS 10 خواهد بود

اپل در کمتر از دو ماه آینده کنفرانس توسعه دهندگان خود را برگزار خواهد کرد تا نسخه جدید سیستم عامل خود را معرفی کند. در همین حال، WatchOS 10 ظاهرا یک به‌روزرسانی بسیار بزرگ‌تر خواهد بود و در واقع بزرگترین به‌روزرسانی نرم‌افزار ساعت‌های هوشمند این شرکت از سال 2015 نامیده می‌شود.

مارک آلمان، خبرنگار بلومبرگ در یادداشتی جدید ادعا می‌کند که watchOS 10 یک به‌روزرسانی بزرگ با پیشرفت‌های عمده است، از جمله در بخش رابط کاربری. البته هنوز مشخص نیست که چه ویژگی ها و تغییرات جدیدی در این سیستم عامل اعمال خواهد شد.

گارمن می گوید نسل بعدی مدل های اپل واچ از نظر سخت افزاری تغییر خواهد کرد کمی خواهد داشت؛ بنابراین به نظر می رسد که اپل روی امسال تمرکز کرده است بهبود نرم افزار این دستگاه ها به گونه ای قرار داده شده اند که کاربران مدل های فعلی نیز بتوانند از این تغییرات بهره مند شوند.

سئو کول

watchOS 10 تغییرات زیادی را به همراه خواهد داشت

بلومبرگ می گوید تغییرات امسال در نرم افزار watchOS 10، بزرگترین این سیستم عامل از زمان معرفی نسل اول ساعت هوشمند اپل در سال 2015 به روز شده است. این خبرگزاری پیشتر در گزارشی اعلام کرده بود که رابط کاربری watchOS در آپدیت بزرگ پیش رو تغییر خواهد کرد.

با توجه به اینکه رویداد WWDC 2023 در 19 ژوئن برگزار می شود، اولین نسخه بتای توسعه دهنده watchOS 10 باید به زودی پس از رویداد منتشر شود. احتمالاً باید تا حدود جولای برای اولین نسخه بتا عمومی صبر کنیم.

بلومبرگ همچنین ادعا می‌کند که باید منتظر معرفی iOS 17 در این رویداد باشیم که می‌تواند بستری برای پشتیبانی از برنامه‌های بارگذاری جانبی فراهم کند. از دیگر آپدیت های نرم افزاری در این رویداد می توان به iPadOS 17 و macOS 14 اشاره کرد.

از نظر سخت افزاری ممکن است با نسل اول هدفون اپل مواجه شویم که مدت ها منتظر آن بودیم و البته احتمال معرفی مک بوک های جدید نیز وجود دارد.

منبع: دیجیاتو

  ایلان ماسک به بزرگترین سهامدار توییتر تبدیل شده است

دیدگاهتان را بنویسید