فرصتی برای استودیو inXile برای کار بر روی یک بازی جدید از یک IP قدیمی

با توجه به اطلاعات موجود در پروفایل LinkedIn یکی از اعضای سابق inXile Entertainment، به نظر می رسد که این استودیو در حال توسعه یک بازی جدید از یک سری قدیمی است.

استودیوی بازی سازی InXile Entertainment در سال های اخیر در زمینه ساخت و تولید بازی های نقش آفرینی مهم و باکیفیت فعالیت داشته است. از جمله این آثار می توان به بازی Wasteland 3 اشاره کرد که در سال 2020 منتشر شد، این اثر توانسته امتیاز متوسط ​​85 را در متاکریتیک کسب کند. با توجه به بحث ها، سوالات زیادی پیرامون پروژه بعدی استودیو مورد بحث وجود دارد. طبق آخرین اخبار دنیای بازی، به نظر می رسد حداقل یکی از پروژه های آینده این استودیو بر اساس یک IP قدیمی و شناخته شده باشد.

جورج ویلیامز، یکی از اعضای سابق استودیو که از اکتبر 2021 تا ژوئن 2022 در inXile کار می کرد، در پروفایل لینکدین خود اعلام کرد که در حال کار بر روی یک پروژه آینده اعلام نشده برای این شرکت است، که بخشی از (بخش جدید) شناخته شده از IP قدیمی خواهد بود. آثار.

تصویر پروفایل لینکدین یکی از اعضای سابق inXile Entertainment

جالب است بدانید که inXile Entertainment در گذشته تایید کرده بود که روی توسعه حداقل دو بازی کار می کند. یکی از آنها یک بازی نقش آفرینی تیراندازی اول شخص است که بازیکنان را در یک محیط استیمپانک قرار می دهد. با این حال، اطلاعات زیادی در مورد پروژه دوم وجود ندارد. در گذشته در این مورد صحبت شده است. گفته می شد که این پروژه در سپتامبر 2020 در مراحل اولیه تولید قرار دارد. در نهایت لازم به ذکر است که اطلاعات موجود در لینکدین جورج ویلیامز به طور خاص به این موضوع اشاره نکرده است.

  رویداد Games Done Quick امسال 2.6 میلیون دلار برای امور خیریه جمع آوری کرد

نظرت چیه عزیزم تولیدات قبلی این استودیو رو دیدی؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید