ملیسا باررا در حال پیوستن به رادیو سکوت برای تولید یک فیلم هیولا برای یونیورسال است

ملیسا باررا دوباره با Radio Silence همکاری می کند تا یک هیولا هیجان انگیز برای یونیورسال پیکچرز تولید کند.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم ملیسا بارارا بعد از فیلم Scream of 2022 و Scream VI دوباره با Radio Silence همکاری کرد. این بازیگر مکزیکی در فیلم هیولایی رادیو سکوت که توسط کمپانی یونیورسال پیکچرز تولید می شود، بازی خواهد کرد.

جزئیات مربوط به فیلم آینده رادیو سکوت در حال حاضر مخفی نگه داشته شده است، اما به نظر می رسد که ما با اثری مشابه از مرد نامرئی و رنفیلد روبرو خواهیم بود که بار دیگر یکی از هیولاهای کلاسیک یونیورسال را به نمایش می گذارد. این فیلم که در مقطعی «دختر دراکولا» نام داشت، داستان گروهی آدم ربا را روایت می‌کند که گروهی از جوانان از جمله دختر دراکولا را می‌دزدند.

متیو بتینلی-اولپین و تایلر ژیلت از شرکت رادیو سکوت در راس این پروژه قرار دارند ویلا چاد با هم ویلیام شراک، پل نینشتاین و جیمز وندربیلت Project X Entertainment به عنوان تهیه کننده آن عمل می کند. استیون شیلدز او فیلمنامه این فیلم را نوشت و گای بیوسیک در حال رفع است.

ملیسا باررا دوباره نقش خود را در Scream VI بازی کرد که این فرانچایز را به نسل جدیدی از مخاطبان معرفی کرد و به پردرآمدترین فیلم این فرانچایز در تمام دوران تبدیل شد. این بازیگر در فیلم موزیکال کارمن (کارمن) با پل مزکال این یک همبازی بود که در 21 آوریل توسط Sony Pictures Classics در آمریکا اکران خواهد شد.

  شایعه: کارت‌های گرافیک سری Radeon RX 7900 AMD در ماه دسامبر عرضه خواهند شد

دیدگاهتان را بنویسید