گوگل ظاهرا در حال کار بر روی یک موتور جستجوی جدید است که از هوش مصنوعی بهره می برد

طبق یک گزارش جدید، گوگل در مراحل اولیه توسعه این سرویس جستجوی جدید است. سرویسی که می‌خواهد خواسته‌های کاربران را پیش‌بینی کند و تجربه‌ای بسیار شخصی‌تر را ارائه دهد. هیچ جدول زمانی خاصی برای موتور جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی گوگل وجود ندارد، اما این شرکت با نام رمز “Magi” در حال کار بر روی طیف وسیعی از قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید برای موتور جستجوی فعلی خود است.

امکانات هوش مصنوعی موتور جستجوی گوگل

از جمله ویژگی هایی که گوگل در نظر گرفته است، یک چت بات است که می تواند به سوالات مهندسی نرم افزار پاسخ دهد و قطعه کد تولید کند. گوگل همچنین در حال آزمایش قابلیتی است که به کاربران امکان می دهد موسیقی را با صحبت کردن با یک چت بات جستجو کنند. ظاهرا گوگل بیش از 160 نفر را مسئول توسعه این چت بات قرار داده است.

یکی دیگر از ویژگی های جدید در حال توسعه، قابلیتی به نام “Searchalong” برای گوگل کروم است. این ویژگی به یک ربات چت اجازه می دهد تا محتوای یک صفحه وب را بخواند و اطلاعات متنی را در اختیار شما قرار دهد.

سئو کول

GIFI و Tivoli Tutor از دیگر ویژگی‌های جدیدی هستند که گوگل در نظر دارد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا از جستجوی تصویر گوگل برای ایجاد تصاویر و صحبت با یک ربات چت برای یادگیری یک زبان جدید استفاده کنند. شایان ذکر است که بسیاری از این ویژگی‌ها در گذشته توسط خود گوگل نشان داده شده‌اند، یا اینکه در پلتفرم‌های دیگری مانند Duolingo وجود دارند.

  انتشار The House of the Dead: Remake برای پلی استیشن 5

شایعه شده است که گوگل ماه آینده از Magi برای موتور جستجوی فعلی خود رونمایی خواهد کرد و سپس در پاییز شاهد ویژگی های جدید بیشتری خواهیم بود. ممکن است در رویداد I/O 2023 در 20 می، گوگل پروژه مگی را معرفی کند. این ویژگی ها ظاهرا ابتدا برای یک میلیون کاربر در ایالات متحده در دسترس خواهند بود و تا پایان سال 2023، 30 میلیون کاربر به آنها دسترسی خواهند داشت.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید