یوبی سافت می گوید سرویس آنها می تواند با گیم پلی رقابت کند

مدیر سرویس یوبی سافت پلاس معتقد است که این شرکت با ارائه محتوای اشتراکی قدرتمند می تواند با ایکس باکس گیمز رقابت کند.

پس از افشای طولانی مدت و گمانه زنی ها، سرانجام سرویس +Ubisoft بر روی پلتفرم ایکس باکس منتشر شد، بنابراین یوبی سافت سرویس اشتراک خود را برای اولین بار در اختیار بازیکنان کنسول قرار داد. در همین راستا فیلیپ ترمبلیمدیر سرویس یوبی سافت پلاس توضیح داد که این شرکت فرانسوی چگونه قصد دارد با سایر سرویس های اشتراکی مانند بازی های ایکس باکس رقابت کند. ترمبلی معتقد است مجموعه بازی های یوبی سافت به فروش سرویس اشتراک ناشر کمک خواهد کرد.

او افزود: «خیلی خوب است که ما پیشنهادهایی برای خرید اشتراک از بازیکنان Xbox یا دیگر شرکای خارجی داریم. من فکر می‌کنم همانطور که در سایر صنایع سرگرمی دیده‌ایم، موفقیت به تمرکز محتوا بر روی خواسته‌های مصرف‌کنندگان بستگی دارد. این چیزی است که ما با سرویس Ubisoft Plus ارائه می دهیم و محتوای فوق العاده قدرتمندی در داخل آن داریم. این نقطه تمایزی است که ما به مصرف کنندگان ارائه می دهیم.

دسترسی به همه بازی‌های ما به این معنی است که می‌توانیم به بازیکنان کمک کنیم تا امتیازات دیگر خود را کشف کنند. ممکن است مردم ما را از سری Assassin’s Creed یا Far Cry و Tom Clancy بشناسند. با این حال، ممکن است بازی های دیگری نیز در این لیست وجود داشته باشد که به نظر آنها مربوط به ما نیست و این فرصتی برای آنها خواهد بود تا آنها را تجربه کنند.

  UFL تا سال 2023 به تعویق افتاد

بازی های آینده یوبی سافت

سرویس Ubisoft Plus با بیش از 60 بازی بر روی پلتفرم Xbox ارائه می شود و به مشترکین اجازه می دهد تا تمام محتوای اضافی آن بازی ها را تجربه کنند. اگرچه این سرویس دارای محتوای جدید و هیجان انگیز زیادی برای بازیکنان ایکس باکس است، اما یوبی سافت قیمت سرویس خود را 18 دلار در ماه اعلام کرده است. این قیمت در مقایسه با سرویس Xbox Gameplay کمی گران به نظر می رسد. زیرا مایکروسافت سرویس Gameps Ultimate را با قیمت ماهیانه 15 دلار ارائه می دهد و اشتراک آن شامل دسترسی به این سرویس در کنسول های Xbox و PC، Xbox Live Gold و EA Play می شود.

به گفته یوبی سافت، سرویس اشتراک ماهانه 18 دلاری امکان دسترسی به بازی های این شرکت در رایانه شخصی و سرویس Luna آمازون را فراهم می کند. با وجود اینکه این سرویس گرانتر از Gamepass است، به نظر می رسد که این ناشر فرانسوی به موفقیت تجارت خود اطمینان دارد.

ترمبلی در این مصاحبه ادامه داد: «نمی‌توانم به‌طور مشخص در مورد مسائل مالی صحبت کنم، اما چیزی که می‌توانم بگویم این است که فکر می‌کنم گسترش سرویس ما به ایکس‌باکس و سایر تبلیغات در اطراف یوبی‌سافت پلاس که در بازار در حال انجام است». در حال گسترش هستند، نشان می دهد که ما به این مدل کسب و کار اعتماد داریم و نتایج مثبتی را شاهد خواهیم بود. “من فکر می کنم این تجارت چیزی نیست که به راحتی از بین برود.”

شما می توانید نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با ما در میان بگذارید.

  WhatsApp به زودی به شما اجازه می دهد پیام های حذف شده را ذخیره کنید!

دیدگاهتان را بنویسید