Armored Core 6: Fires of Rubicon Art Game Revealed

یک اثر هنری جدید برای Armored Core 6: Fires of Rubicon به تازگی فاش شده است که نشان می دهد ممکن است اخبار بیشتری برای این بازی وجود داشته باشد.

پس از انتشار Armored Core 6: Fires of Rubicon در کره جنوبی، اکنون تصویر بازی که یک ربات نابود شده را به تصویر می کشد فاش شده است. این تصویر ابتدا توسط یکی از کاربران Reddit به نام Eliwats17 از طریق ویژگی Xbox Preinstall پیدا شد و سپس سایر کاربران با استفاده از همین ویژگی نسخه با کیفیت بالاتری پیدا کردند که در زیر مشاهده می کنید:

اثر هنری فاش شده Armored Core 6: Fires of Rubicon

همچنین به کاربر توییتر اشاره شد Okami Games گفت که این پیش نصب در نسخه 2.1.0.1 است، به این معنی که به زودی ممکن است شاهد معرفی جدیدی از بازی باشیم که احتمالاً مربوط به رده سنی اخیر آن است. شایعات دیگر حاکی از آن است که بازی در اواخر سپتامبر و اوایل اکتبر منتشر خواهد شد. بنابراین احتمالاً در هفته های آینده می توانیم منتظر اخبار جدیدی از بازی Armored Core 6 باشیم.

اسکرین شات بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon از پیش نصب شده روی Xbox

البته این امکان وجود دارد که Bandai Namco و Studio From Software در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در یک رویداد بزرگ مانند Summer Game Fest هستند که در سال جاری برگزار می شود. 18 ژوئن (8 خرداد) برگزار می شود. بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC در دسترس خواهند بود.

  نمایش بازی های انحصاری پلی استیشن در ویدیوی تبلیغاتی جدید

دیدگاهتان را بنویسید