انتشار تریلر هنگام انتشار بازی Dead Island 2

ساعاتی پیش لانچ تریلر بازی مورد انتظار Dead Island 2 منتشر شد که زمان کمی تا انتشار بازی باقی نمانده است.

همانطور که می دانید جدیدترین محصول استودیوی بازی سازی است Dambuster در حال مبارزه با چالش های مختلف است تا در نهایت برای انتشار آماده شود. وظیفه انتشار این بازی بر عهده دیپ سیلور است. در اخبار اخیر بازی، با توجه به نزدیک بودن به انتشار رسمی Dead Island 2، سازندگان این اثر لانچ تریلر بازی را با تمرکز بر زامبی ها و نحوه کشتن آن ها منتشر کرده اند. در ادامه می توانید ویدیوی ارسال شده را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو آپارات

همانطور که در این ویدئو تقریبا 3 دقیقه ای مشاهده می کنید، وقایع تخیلی این اثر یک دهه پس از Dead Island: Riptide و در شهر لس آنجلس رخ می دهد. گروهی از بازماندگان برای زنده ماندن تلاش می کنند. علاوه بر تنوع سلاح های موجود در این اثر، مصونیت شخصیت های بازی نیز از نکات قابل توجه این تریلر است. علاوه بر این، در ویدیوی زیر شاهد سکانس هایی از حالت خشم توسعه یافته در بازی Dead Island 2 هستیم.

بازی Dead Island 2 در تاریخ 21 آوریل (1 اردیبهشت) برای کنسول ها پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series S و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. طبق تخمین های سازنده، تجربه این اثر همراه با محتوای جانبی بازی حدود 20 ساعت زمان می برد. علاوه بر این، سه بازیکن می توانند این اثر را به عنوان یک بازی Co-op تجربه کنند.

نظر شما چیه عزیزم دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  10 میلیون خودرو فرسوده حاصل راهبردهای ناموفق برنامه ششم توسعه

دیدگاهتان را بنویسید