تاریخ اکران اولین فیلم مستقل اتان کوهن با بازی پدرو پاسکال و مت دیمون اعلام شد

نام، تاریخ اکران و بازیگران فیلم جدید اتان کوهن پس از جدایی او از برادرش به تازگی اعلام شده است.

برادران کوئن پس از تصنیف باستر اسکراگز تصمیم به جدایی گرفتند و در سال 2021 جوئل کوئن با تراژدی مکبث بازگشت و پس از آن سال گذشته مستند ایتان کوئن ساخته شد. او Jerry Lee Lewis: Trouble in Mind را منتشر کرد و اکنون مشغول کار بر روی اولین فیلم مستقل خود است که بر اساس آخرین اخبار سینمایی اولین اطلاعات در مورد آن منتشر شده است. Fox Features و Working Title اعلام کردند که فیلم جدید اتان کوهن عروسک‌های Drive-Away نام دارد و این فیلم برای اکران در ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است.

اتان کوهن کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه عروسک های درایو دور را برعهده داشت و تریشیا کوک در نوشتن فیلمنامه به کوهن کمک کرد. مارگارت کوالی، جرالدین ویسونافن، بنی فلدشتاین، پدرو پاسکال، مت دیمون، کلمن دومینگو، بیل کمپ، جوی اسلاتنیک، ابی هیلدن و آنی گونزالس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم عروسک های رانده شده حضور دارند.

عروسک‌های Drive-Away که به‌عنوان کمدی سفر جاده‌ای توصیف می‌شود، جیمی را دنبال می‌کند که او با شکست رابطه طولانی‌مدت خود مبارزه می‌کند و با دوستش ماریان به یک سفر جاده‌ای می‌رود. این دو به یک سفر جاده‌ای بداهه به تالاهاسی می‌روند، اما طبق برنامه پیش نمی‌رود و وقتی با گروهی از تبهکاران برخورد می‌کنند، همه چیز خراب می‌شود.

  جزئیات کامل موتورولا Moto Edge 40 و Moto Edge 40 Pro فاش شده است

دیدگاهتان را بنویسید