صحبتی در مورد تغییر نقش کانگ فاتح در دنیای سینمایی مارول وجود ندارد

در حالی که گفته می شود مارول استودیوز به دنبال جایگزینی برای جاناتان میجرز است، گزارش جدید می گوید هنوز خبری در مورد اینکه آیا بازیگر Kang the Conqueror تغییر خواهد کرد یا خیر، وجود ندارد.

در هفته های اخیر استودیو مارول با یک بحران بزرگ مواجه شده است. اخیرا جاناتان میجرز که نقش کونگ فاتح را در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania بازی می کرد، پس از حمله فیزیکی به یک زن 30 ساله در آپارتمانی در نیویورک دستگیر شد. دادستان ها در چند هفته گذشته در حال بررسی این پرونده بوده اند و وکیل میجرز می گوید که وی بی گناه است و تحقیقات در مورد این رویداد ادامه دارد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونوضعیت جاناتان میجرز به وضوح در شرف پیچیده شدن است.

جف اسنایدر در ابتدا در پادکست The Hot Mic گفت که مارول استودیو و دیزنی تصمیم گرفته اند فعلا از این پرونده کناره گیری کنند، اما در حال حاضر بازیگری شبیه به Majors برای نقش کنگ در نظر گرفته اند و بازیگرانی مانند ستاره سریال دامسون ادریس مارول فکر می کند که برف سقوط کند. بازیگرانی شبیه به ادریس برای نقش کنگ جایگزین میجرز خواهد شد.

کانگ فاتح در Ant-Man and the Wasp: Quantumania

اکنون Deadline گزارش داده است که Entertainment 360 و آژانس تبلیغاتی Lede Company که مدت زیادی با جاناتان میجرز کار کرده اند، تصمیم گرفته اند به همکاری خود با این بازیگر پایان دهند. با این حال، میجرز اخیراً پیام‌هایی از قربانی منتشر کرده است که نشان می‌دهد زن او را تهدید کرده و پرونده او را پیچیده‌تر کرده است. اما ددلاین گفت که در حال حاضر صحبتی در مورد جایگزین شدن بازیگر کانگ فاتح در استودیو مارول یا دیزنی وجود ندارد و آنها در حال بررسی روند پرونده و تحقیقات هستند.

  بهترین وب سایت ها برای فروش آنلاین عکس

در هر صورت، این احتمال وجود دارد که همه چیز به طور ناگهانی تغییر کند و مارول استودیو نیز تصمیم به توقف همکاری با جاناتان میجرز بگیرد، اما ظاهرا تجربه گذشته دیزنی و مارول آنها را از تصمیم گیری سریع و عجولانه در این مرحله باز داشته است. شایعه شده است که میجرز قبلاً صحنه هایی را برای Kang the Conqueror در فصل 2 Loki فیلمبرداری کرده است، اما با توجه به اینکه زمان زیادی تا شروع فیلمبرداری Avengers: Endgame باقی مانده است، احتمالاً مارول برای انتخاب کانگ حداقل برای آینده قابل پیش بینی، نه نزدیک، عجله خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید