فروش 700 میلیون دلاری انیمیشن ماریو در سراسر جهان

فروش جهانی فیلم انیمیشن برادران سوپر ماریو رسما از مرز 700 میلیون دلار عبور کرد، بنابراین ماریو با پیوستن به باشگاه میلیاردرها فاصله کمی دارد.

چند وقت پیش بود انیمیشن برادران سوپر ماریو The Movie رسما تبدیل به پرفروش ترین اقتباس سینمایی از یک بازی ویدیویی شد و اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فروش موفق انیمیشن ماریو همچنان ادامه دارد. بر اساس گزارش ورایتی، انیمیشن ماریو در سه روز هفته دوم اکران خود توانست ۹۲ میلیون دلار دیگر بفروشد و نسبت به ابتدای کار تنها با ۳۷ درصد افت فروش مواجه شد، به طوری که مجموع فروش این انیمیشن در آمریکای شمالی به عدد ۳۵۳۱۷۰ رسید. میلیون دلار.

همچنین انیمیشن The Super Mario Bros. این فیلم توانست 102 میلیون دلار دیگر در باکس آفیس جهانی بفروشد و مجموع فروش بین المللی این انیمیشن را به 339.7 میلیون دلار برساند. علاوه بر این، فروش انیمیشن ماریو تنها پس از 13 روز از مرز 700 میلیون دلار عبور کرده است. در واقع، تنها 12 فیلم موفق به ثبت چنین فروش در طول اپیدمی کرونا شده اند و انتظار می رود انیمیشن The Super Mario Bros. فروش این فیلم به زودی به یک میلیارد دلار خواهد رسید.

مقاله مرتبط:

  • فیلم ها و سریال های ساخته شده در بازی از ماین کرافت تا سونیک 3

انیمیشن Minions: The Rise of Gru با 942.5 میلیون دلار در سال 2022 پردرآمدترین انیمیشن دوران پس از کرونا است و ماریو در رتبه دوم قرار دارد. البته انیمیشن The Super Mario Bros. این فیلم به زودی تبدیل به اولین فیلم انیمیشنی خواهد شد که در دوران پس از تاج و تخت به فروش بیش از یک میلیارد دلار رسید. علاوه بر این، مکزیک، بریتانیا و آلمان به عنوان سه بازار بین المللی برتر انیمیشن ماریو معرفی شده اند.

  ساخت اقتباس های سینمایی بیشتر از فرنچایزهای نینتندو پس از موفقیت انیمیشن ماریو

دیدگاهتان را بنویسید